Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, tu Monia.
Wpadłam się przywitać i podziękować za wszystkie świetne komentarze od was! Pozwoliłam sobie przeczytać kilka na moim wczorajszym live - mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko.
Za wszystkie wasze słowa szczerze dziękuję i raźniej się ogląda samą siebie z takimi widzami. Mogę być miss Korea czy modliszką, nic mi nie przeszkadza :D Komentujcie, bawcie się, po to jest ten program!
A jeśli będziecie mieć jakieś pytania to na tyle ile mogę to wam odpowiem. Pozdrawiam!
#hotelparadise
  • 39
@YodaMonika: czeeść! Człowiek zawsze miał w głowie tyle pytań do uczestników a teraz jak ma szansę zapytać to pustka w głowie.

Ja Ciebie lubię od pierwszego odcinka, umiem się wyznać na ludziach. Byłem przekonany, że na dłuższym dystansie wybijesz się pozytywnie.

W przeciwieństwie do reszty na tagu nie przepadałem natomiast za Szahirą i Hanią.

Słyszałem, że byłaś niedawno na imprezie w moim kochanym Krakowie ale nie miałem z kim się wybrać
@YodaMonika: może to dziwnie zabrzmi, ale ja jestem bardzo ciekawa jakie stosujesz metody na skórze, że mimo tak ostrego słońca Twoja opalenizna nie wygląda jakbyś dopiero co wyszła z pola, ale za to jest piękna ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja z natury jestem blada i pomimo unikania słoneczka smarowania się wysokim filtrem łapie mnie na czerwono, a chciałabym zachować zdrowy jej wygląd