Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, tu Monia.
Wpadłam się przywitać i podziękować za wszystkie świetne komentarze od was! Pozwoliłam sobie przeczytać kilka na moim wczorajszym live - mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko.
Za wszystkie wasze słowa szczerze dziękuję i raźniej się ogląda samą siebie z takimi widzami. Mogę być miss Korea czy modliszką, nic mi nie przeszkadza :D Komentujcie, bawcie się, po to jest ten program!
A jeśli będziecie mieć jakieś pytania to na tyle ile mogę to wam odpowiem. Pozdrawiam!
#hotelparadise
  • 39
@AST0N: na ten moment, który oglądamy w TV ufam Piotrowi, Szahirze, Grzesiowi i Anastazji, nowa trójca fajna, mimo ich krótkiego pobytu lubię całą trójkę

@Lolek1011 też się czasem zastanawiam haha! Ale było wiele powodów: zbyt długo zasiedziałam się przed kompem, miałam poczucie zmarnowania potencjału, przez wajrusa też się mało działo, więc wysłałam szybki filmik na casting jeszcze poprzedniego lata i od razu pojechałam na rozmowę, na rozmowie wdałam się w długą
@yolllx33: jak giga chad osiągnięty to teraz staram się o tera! :D

@Vasteras dziękuję! ubolewam, że kosztem dram w hotelu chowają nasze rozmowy, zabawy i wygłupy na dalszy plan, ale też rozumiem ideę programu i co się lepiej sprzedaje, cieszę się za to, że jest mnie ostatnio więcej i możecie mnie bliżej poznać, może powoli wyciągnę całego kija... (Niefortunne to wyrażenie, ale wiecie o co chodzi) :)
@YodaMonika: A czy w telewizji niektóre spiny są wyolbrzymione lub nie pokazują pogodzenia się po takich aferkach? Bo ja w niektórzy momentach nie do końca mogę zrozumieć to, że jednego dnia ktoś z kimś idzie na noże a niecałe 8 godzin później wszyscy się pięknie bawią w basenie :D