Wpis z mikrobloga

@Honza69: wyluzuj chłopie, to akurat wydaje mi się, że niczego nie przesądza, bo możesz być zalogowany np jako fanpage z inną profilowka. Pytałem bo po minucie od razu zrobiłeś screena, nie musisz się tak unosić od razu. Wystarczyło napisać, że nie i tyle, a ty od razu obrażasz jak struś na głodzie. Pozdro.
@Honza69: Na tą grupę nie zaglądam bo zbyt duży cringe. Coś więcej wiadomo?
Czemu mieliby zawinąć całą trójkę. Przesłuchanie? Tajniacy mogą bez wcześniejszego wezwania zawinąć cie na przesłuchanie w jakiś tam okoliczność jak zachodzi podejrzenie wpływania na świadków itp. Może rudy w swoich "sprytnych posunięciach" żeby uniknąć "pomówień" że tylko zarabia stworzył coś co jest zwykłą pralnią pieniędzy i teraz ruszyło z kopyta

@Honza69 może szczurzysko na którymś ze swoich gniotów się wysptzegli i powie o co chodziło. Brakowało tylko żeby jeszcze Szczura podwineli i jego pisku że on ma firmę i podatki płaci całe te.
@Honza69: beka z adminow tej smiesznej grupy
dwa razy dostalem tam bana, raz za napisanie prawdy o grzebaczu z rumiankowej, a drugi raz za #!$%@? wie co bo jeden z pseudo adminow ma #!$%@? ego w kosmos i dal mi bana bo mu sie tak widzialo
tylko jeden tam jest normalny, pozdrawiam go serdecznie, ta osoba wie o kogo chodzi
ale odkad mnie tam nie ma, moje zycie jest lepsze
(jak