Wpis z mikrobloga

@metalowy_pasterz: to zalecam zajrzeć na jakąś stronkę sadisticu chociażby, flzeby zobaczyć co robią z ludźmi w aresztach i więzieniach tam. A na pewno będą mieli przyzwolenie na to i więcej dla "tchórzy" którzy się migają od mobilizacji
  • Odpowiedz
Idą potulnie jak owieczki


@ImNewHere: ale w sumie to co mają robić? wszyscy jęczą że powinni się zbuntować, ale kurde jak? są zastraszeni państwem, nie mają realnych narzędzi do walki i buntu. Policja ich wyłapie jak nie wyłapie to wystrzela. Serio mnie ciekawi jak większość z was to widzi, jak zwykli ludzie w takim państwie mają sie postawić. Bez ingerencji obcego państwa albo buntu u góry tam sie nic nie
  • Odpowiedz
Niesamowite. Myślą ze jadą na wojnę bić faszystów, a okaże się ze statystycznie ponad połowa zginie lub nie będzie potrzebowała wszystkich rękawów i nogawek
  • Odpowiedz
@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie w Polsce też tak będzie. To jest prosty zabieg masz miniaturę tego zjawiska u nas: muszę iść chory do roboty za najniższa krajową bo inaczej Janusz obetnie mi pensję. Więc idę bo takie jest życie.
Wezmę nadgodziny bo firma upadnie.

Ci ludzie mentalnie są niewolnikami i są doskonale wytresowani. W Polsce u nas takich jest mnóstwo. Ja bym nawet powiedziała, że stanowią większość
  • Odpowiedz