Wpis z mikrobloga

A co Ty mozesz wiedzieć w jakiej sytuacji jestem ja, jakie działania podejmuje, jak się na cokolwiek zapatruje? i Twoje zastrzezenie ze mam nie odpisywać jest żałosne.

Te dorosłe chłopy mogą zrobić 10 inych rzeczy niz wsiadać na pewną śmierć i tyle. To jest fakt, nie wiem z czym Ty tu probujesz debatować.

I nie zmienia tego gdzie siedzą, co mają, czego nie mają. Nie mają mózgów, skoro wsiadają do tych busów
Nie wyobrazam sobie jak mozna być takim ograniczonym mentalnie człowiekiem, że jak ktoś Ci mówi - masz iść tam i zginąć, to idziesz i giniesz xD A nie #!$%@? do lasu, gdzieś do dalszej rodziny sie ukryć na strychu w oborze, albo inne takie akcje.


@Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie: jeżeli taki człowiek nie stawi się na mobilizację to właściwie jest spalony u siebie w kraju już do końca życia to trochę tak jakbyś był
@ImNewHere: tak tak, zostawisz rodzine i zaryzykujesz wpadke przy dowolnej kontroli drogowej. Dodatkowo moze sie okazac, ze wyrok za unikanie sluzby bedzie sie za toba ciagnal 20 lat.
Wiec masz wybor, #!$%@? na front i jak dobrze pojdzie przezyc
#!$%@? do lasu i zyc tam 2 lata, pozniej ogarnac lewe papiery i moze uda ci sie zyc spokojnie. Albo pojdziej na 10 lat do mamra