Wpis z mikrobloga

@bartek555: co @bartek555: co to za jednostka? Ja ostatnio goscinnie na PSVke trafilem na 4 tygle przy Mauretanii, ale 4 w domu to za malo. Chciaz zawsze lepiej niz 183dni w morzu jak ostatnio w PŻM xD 6/6 jest gites? Ode mnie na taka rotacje wysylaja na ahtsy, ale huet wymagany, a aktualnie nie moge sobie pozwolic na inwestycje..
@extraordinary_seaman: Nie moge powiedziec, bo jest tylko jedna taka na swiecie i mnie wystalkujo ;) 5/5 jest u nas standardowo, ale teraz robimy projekt za jednym zamachem 7-8 tyg. W nagrode 12,5% wiecej placa. Huet na ahts? Co to za wymysl? Przeciez tam nie ma helidecka. Chyba ze transport na platforme albo jakas duza jednostke i potem basketem? Niestety bez bosieta ciezko na dobry statek.
@bartek555: brzmi zajebiscie, ale z drugiej strony ciezko Ci bedzie pozniej przeskoczyc na masówkę xD "paaaaaanie, to zupelnie inne plywanie, my to nawet nie wiemy co pan tam robil na tym swoim statku ;)" Niemniej jednak na pewno interesujace zajecie. Ja chwilowo mam baste, bo za miesiac poprawka z nawigacji, ale to juz bede musial z kredytowki pociagnac, bo caly zeszloroczny kurs jednak przetrzebil srodki.W tym osm teraz zrobilem jedna dzialke,
@Yratsjowt_799: Jestesmy od 2 tyg i cisniemy rozne testy nadal. Mamy 2 normalne rov i te kombajn do zbierania na dole. Tzn 1 rov w wodzie, drugie czeka na swoja szanse ;) kosmos jest bardziej zbadany niz dna oceanow, wiec cos w tym jest ;) przeczytac czy obejrzec na youtube to jedno, a zobaczyc to na zywo i poznac szczegoly techniczne to juz calkowite #!$%@? glowy. Jaram sie okrutnie, ze jestem