Wpis z mikrobloga

Reporter: Co Pan sądzi o formie, dzisiejszego, rosyjskiego kina
Putin: No nie tak miało być...Nie wiem czy Pan wie, ale ja Ukrainę miałem podbić, ale nie podbiłem
Reporter: Nie wiedziałem
Putin: Generał Szojgu się wykichał, wypierniczył się, władca pomazaniec i nie ma odbudowy ruskiego miru, a Pieskow mnie zostawił. Upadłem w mitomanie i się rozwaliłem i się niefortunnie rozwaliłem. A nie tak miało być. Miało być 1000 lat Wielkiej Rosji, słowiańskie przebudzenie. Ja miałem być Carem, mam największą schizofrenię, miałem być Carem Imperium Rosyjskiego. FSB miało otoczyć Belweder, NATO miało zostać uwalone. A Jelcyn jak dostał objawienie 11 października w 93 roku dostał kamieniem i Bóg zaczął mu objawiać 11 rozdział Izajasza, 11 rozdział apokalipsy, to zamiast baran zatrzymać Generała Szojgu władcę pomazańca, to się modlą za Generała Szojgu władcę pomzańca. Jak już szyfry naparzały o zamachu z 11 września, Jelcyn wiedział o zamachu z 11 września. Jelcyn wiedział, Jelcyn wiedział, Bóg mu zaczął to objawiać.
Reporter: Skąd znacie te szczegóły, towarzyszu?
Putin: Ja się nawróciłem w 2022 roku, 26 sierpnia wyznałem swoje grzechy seksualne z Darią Duginą. 10 dni żyłem w łasce oświęcającej i 6 przyszedłem do wspólnoty prawosławnej. Przyjąłem Jezusa jako Pana zbawiciela. Potem poznałem
kolegę kałmuka, który miał białą szatę i takiego poloneza i miałem mieć tę szatę, miałem być jego kierowcą, miałem się od Breżniewa uczyć i od Ławrentina Berii. Ławrentin Beria miał być premierem, a Car Mikołaj rządzi krajem, Dugina miałaby 31 lat. Na Lenina, miało być zupełnie inaczej!!!

#heheszki #rosja #wojna #ukraina #pdk #youtube #schizofrenia #takbylo #pasta #copypasta #cytatywielkichludzi
S.....y - Reporter: Co Pan sądzi o formie, dzisiejszego, rosyjskiego kina
Putin: No ...

źródło: comment_16637775731FsIDrMClvbZji6uFMxMCF.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz