Wpis z mikrobloga

@pasiaty: Nie przejmuj się, po prostu niektórzy gardzą dieslem i #tylkobenzyna, jeździj czym chcesz. Chociaż wiadomo, że jak ma być ogień na każdym biegu i ktoś chce sportową furę to #tylkobenzyna. Osobiście wolę też benzyne, ale jak wiadomo jest ona dość droga, a BMW nie należą do najoszczędniejszych, dlatego są tak popularne diesle, które są o wiele oszczędniejsze. Pozdrawiam
@Zawod_Syn: Jakim takim?

Diesel tylko w passacie?

@Szalom: Ja też wole benzynę ale nie można mówić że diesel #!$%@?. Jak chcesz passata to wiadomo że w tdi, bo czy montowali tam jakieś rozsządniejsze benzynowe silniki poza 1.8t? Akurat diesle w bmw to bardzo ekonomiczne silniki. No i bmw wie jak robić diesle, niestety przez ludzi niedoceniane dlatego że nie stać ich na kupno takiego samochodu.
@pasiaty: Podzielam twoje zdanie. Do minusów diesla dodałbym jeszcze dźwięk, ale to niekoniecznie i nie w każdym aucie, ale proszę was ludzie, takie rzeczy da się przeżyć, wiedząc ile się oszczędza na paliwie. Trudno utrzymać BMW w benzynie, z jakąś mocną jednostką. Dlatego też wiele osób montuje w nich gaz, czym już w ogóle gardzę.

@Zawod_Syn Czy ja wiem czy sportowym? Zwykła limuzyna klasy średniej, niższej. Przecież jest E46 M i
@Scorpio412: @Szalom: @pasiaty: Ostatnio jeździlem E46 330xd. Moc jest. Spalanie przy ciśnięciu powyzej 9l/100km. Ale dzwiek na prawde spoko. BMW robi swietne rzedowki. Elastycznoscia bije wiele benzynowek. I jeszcze naped na 4 kola. Najs. Diesla sie wybiera dla osob duzo jezdzacych bo jak wiadomo diesle sa trwalsze mimo wszystko. I maja mniej ruchomych czesci.

@Zawod_Syn: Nie wiem czy jestes glupi czy tylko udajesz. Diesle maja sporo zalet. A
@Alver: chyba Ty jestes glupi mowia, ze w dieslu dzwiek jest spoko. Czlowieku jezdzij czym chcesz ale i tak diesel to diesel dla dziadkow w kombi. Wiec piluj tego swojego kopciucha z turbina, ktora Ci zaraz padnie i ciesz sie tym cudownym dzwiekiem.
@Zawod_Syn: haha, beka z Ciebie. Zyjesz chyba jeszcze w latach 90' z klekoczacym Tdi w modzie. Zobacz sobie na przebieg mocy i momentu we wspomnianym dieslu bmw, posluchaj jak pracuje na jalowym i na wysokich obrotach. :) jak taki diesel jest dla dziadkow, to ja chce byc juz dziadkiem.
@Szalom: Ja śmigam e46 320d i jestem bardzo zadowolony, generalnie nie przepadam za dieslami, wcześniej miałem parę benzyniaków, dwa z V6 i ciężko było mi sie przestawić natomiast akurat ten dieselek chodzi całkiem przyzwoicie, 280Nm fajnie wciska w fotel, na przyspieszenie też nie mogę narzekać mimo 136KM, które w porównaniu z nowymi autami nie rzucają na kolana. Komfort mnie pozytywnie zaskoczył, to samo z jakością wnętrza i wygłuszeniem - wiadomo, diesel