Wpis z mikrobloga

siemano kocury siemano bambury siemano koty sztosy kabanosy flakon wleciał, zapach fresz, wetywer fresz, boisik siedzi BAM! wszystko siedzi sułtanik siedzi Milion dollarów!!

S̶t̶r̶a̶s̶z̶n̶i̶e̶ ̶w̶c̶z̶o̶r̶a̶j̶ ̶z̶a̶c̶h̶l̶a̶ł̶e̶m̶ Niestety nie miałem wczoraj dostępu do urządzeń elektronicznych i przez to nie byłem w stanie wyprodukować mistrzowskiego wpisu o 20:00, musicie wybaczyć. Nadrabiam to dziś, najszybciej jak tylko mogę.

Półfinały za nami, jak możecie się domyśleć, do wielkiego finału najlepszych wetywerowców awansowali:

- Bois Imperial, wynikiem 50:39 eliminując Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver

- Sultan Vetiver, który zdobył o jeden głos więcej od Boisa, pokonując drugiego półfinałowego Hermesa: Terre d'Hermes Parfum 51:30.

Finał między Sułtanem od Nishane i Boisem od Essential Parfums zapowiada się ekscytująco, tym bardziej zachęcam do głosowania na swojego wetyweryjnego faworyta. Głosować można pod tym linkiem i tym razem nie musicie się spieszyć, bo możecie to zrobić do jutra do godziny 20:00. Tak czy inaczej zajmie wam to - w zależności od prędkości waszego Internetu - kilka do kilkunastu sekund, więc naprawdę zachęcam.

Miłego dnia i spray vetiver everyday ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #heheszki #perfumowemistrzostwa
TetraHydroCanabinol - siemano kocury siemano bambury siemano koty sztosy kabanosy fla...

źródło: comment_1663746743LkvGhVkpCfqOpjGqhtl9IE.jpg

Pobierz
  • 14
@Naczelnyadorator: Mogę cię zapewnić, że wszystko odbyło się w zgodzie z literą prawa i do żadnych machlojek nie doszło, może to poświadczyć Niezależny Kontroler Wiarygodności Drabinki (w skrócie NKWD): @przypadkiem-


@ZnUrtem: Trochę żal, ale moim zdaniem awansował lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@prodigium: Opie, no jak to tak! Na mój nos w Boisie więcej wetywerii niż w Mon Vetiver. ¯\_(ツ)_/¯
@Seshxyz: EN miało trudną drabinkę, a Terre i flankery to i tak naprawdę dobrze sobie w mistrzowskim formacie poradziły - trzy w ćwierćfinale, potem dwa w półfinale. Do finału wejść się nie udało, ale rywali mieli pierwszorzędnych. Myślę, że nie tylko półfinaliści, ale całe top10 czy 15 to naprawdę klasowe wetywerowce, po które można sięgać w ciemno bez rozczarowania. Brak awansu do finału nie umniejsza jakości Terre czy EN.