Wpis z mikrobloga

Podliczyłam sobie z wyników spisu powszechnego ile mamy kobiet i mężczyzn do trzydziestego roku życia:
mężczyzn: 3 082 600
kobiet: 2 961 400
To oznacza że co najmniej 121 200 chłopaków jest skazanych na samotność bo po prostu nie ma dla nich w Polsce pary xD Prawie 4% twoich męskich rówieśników MUSI w każdym dowolnym momencie być samotnych. #blackpill #demografia #spispowrzechny
kaspil - Podliczyłam sobie z wyników spisu powszechnego ile mamy kobiet i mężczyzn do...

źródło: comment_1663702299QfQ11YYmGgyFTpTl3FEP3b.jpg

Pobierz
  • 34
@nowywinternetach:

Reasumując przegrywy twierdzą, że większość mężczyzn jest ubitych na rynku matrymonialnym, a to tylko kilka %.


Czyli uważasz, że najważniejsze jest, żeby liczby się zgadzały, a nie to, jakie preferencje i wymagania mają p0lki? Będą nas siłą parować tak, że tylko te 100 tysięcy chłopa zostanie same, bo każda polka zechce przeciętnego czy poniżej przeciętnego polaka?
@Davidozz: Nie wiem skąd wyciągasz te chochoły, ale musisz ich mieć dużo w rękawie.

Musisz to przemyśleć bardziej zanim się wypowiesz. Co ty w ogóle chcesz przekazać. Ja pisałem coś innego.

Więc przekażę ponownie. Jeśli tylko kilka % mężczyzn jest samych i to często tylko dlatego, że po prostu liczbowo nie wystarcza kobiet dla nich to nie ma co robić z tego szumu jakby większość mężczyzn była gnębiona.

A jak jeszcze
@nowywinternetach:

A jak jeszcze doliczymy % mężczyzn głupich, psychicznych i totalnie niezadbanych, lub tych którzy sami są 2/10 a wymagają panny 6/10 to tym bardziej nie ma co robić problemu. Te 4% skurczy się do 2 albo mniej.


No patrz, wytykam ci coś, a ty dalej brniesz w teorie, że wszystko się domknie liczbowo. Tak z samych 4% nie ma co robić dymu, bo tylu to może być meneli w Polsce,
to ta liczba nie spada tylko rośnie do 30-50%


@Davidozz: 50% niby z czego? Co to za brednie? Jak to udowodnisz oprócz farmazonem typu, że "złe baby"?

Argument typu "kobiet i mężczyzn jest tyle samo więc przegrywy zamknąć mordę" jest żałosny i bezpodstawny


Takiego argumentu nie było, więc nie przekręcaj.
@kaspil: rodzi się 105 chłopców na 100 dziewczynek, problem znany od dawna, zamiast nie pogarszać sytuacji to wpuszczają tutaj miliony młodych chłopów z zagranicy żeby jeszcze pogorszyć już tragiczną sytuację.

@PoncjuszPijak: można sobie popatrzeć na przykład na piramidy wieku albo na dane urodzeń z rozróżnieniem na płeć: "W sumie co roku na świat przychodzi mniej więcej o 11 tys. więcej małych Polaków niż Polek."
smisnykolo - @kaspil: rodzi się 105 chłopców na 100 dziewczynek, problem znany od daw...

źródło: comment_1663755427BYmip4tnPKTERItldAhLk2.jpg

Pobierz