Wpis z mikrobloga

Podliczyłam sobie z wyników spisu powszechnego ile mamy kobiet i mężczyzn do trzydziestego roku życia:
mężczyzn: 3 082 600
kobiet: 2 961 400
To oznacza że co najmniej 121 200 chłopaków jest skazanych na samotność bo po prostu nie ma dla nich w Polsce pary xD Prawie 4% twoich męskich rówieśników MUSI w każdym dowolnym momencie być samotnych. #blackpill #demografia #spispowrzechny
kaspil - Podliczyłam sobie z wyników spisu powszechnego ile mamy kobiet i mężczyzn do...

źródło: comment_1663702299QfQ11YYmGgyFTpTl3FEP3b.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: 5% mężczyzn nie ma szans na związek to tylko statystyka. kilka promili osób LGBT nie może się odwiedzać w szpitalu? Ogromna tragedia temat wałkowany w mediach 24/7, ogólnopolskie protesty i marsze ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@1624294678: Po primo nie wiemy ile jest osób "niehetero", po drugie nawet hetero dostają rykoszetem przez nieheterofobię, po trzecie niehetero idzie pomóc poprzez zmianę kultury braku hejtu wobec hetero, a samotnym mężczyznom - nie (w skład tych wchodzą też niehetero, pamiętaj).

No chyba, że cudem wprowadzimy częstsze rodzenie się dziewczynek.
  • Odpowiedz
Rykoszetem to chyba ty w głowę dostałeś za młodu i teraz widać efekty.


@1624294678: Z takimi argumentami będziesz idealnym przestępcą tvrosja. Aplikuj.

PS nie płacz samotny przegrywie. Jesteś sam na własne życzenie. Pokazałeś to tutaj. Słoma z butów. Nikt się nad wami nie będzie litował przy takim zachowaniu i inteligencji. Nad niehetero należy się litować, bo tacy jak ty im szkodzą. Oni wam wcale.
  • Odpowiedz
@1624294678: Lepiej lać wodę niż szczuć "bo baby złe, kukoldy i biali rycerze" jak ci twój szarpanki, warszawski czy inny prawicowy debil nakazał. Wróć jak zdobędziesz racjonalne argumenty jak pomagać samotnym mężczyznom, bo póki co to widać lekcje kultury się przydadzą w 1 kolejności, by kobiet nie odstraszyć słomą z butów i chamstwem.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Zlitować to tylko można się nad twoją pseudointeligencją i trolowaniem. Merytoryki zero. Puste frazesiki. Przy wytknięciu że homosiów jest mniej a ich problemami zajmują się media od razu zagotowanie. Mój racjonalny argument jak pomagać samotnym mężczyznom to edukowanie takich chłopkorozumków naiwnych jak ty. Pierwsza lekcja: kobiety nie widzą twoich postów na wykopie, akurat największe chamy i prostaki nie mają problemów z powodzeniem. Ale co taki sojowy chłopczyk może o
  • Odpowiedz
Puste frazesiki.


To właśnie ty cudaku. 99% komentarza to oceny, które robią 5 latkowie w piaskownicy.

Przy wytknięciu że homosiów jest mniej a ich problemami zajmują się media od razu zagotowanie


Na
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: idź tam brać lepiej SSRI bo psycha ci siada widzę xD

W kontakcie z nimi od razu pokażesz swoje negatywne oblicze.


@nowywinternetach: brak słów, chodzący bluepillowy mem, aż żal mi się nad tobą znęcać, serio. Kobiety mają radar niestety działa selektywnie: wiedzą że masz konto na wykopie i je tam obrażasz, ale przestaje działać jak zakręci się przystojny oskarek pewnie stąd epidemia samotnych matek, szkoda że nie
  • Odpowiedz
szkoda że nie wyczuwają ich negatywnego oblicza


@1624294678: Widzisz, czyli wygląd ma znaczenie dla pewnych kobiet (bo nie wszystkich, jakoś nie każda to samotna matka), a nie sam negatywny charakter. I łatwo się zaorałeś, jak zawsze zresztą.

idź tam brać lepiej SSRI bo psycha ci siada widzę
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Gdzie napisałem że wygląd nie ma znaczenia? To ty próbujesz forsować że plaga samotnych mężczyzn to efekt historii ich postów i gównoburz w internecie w których jakiś random poczuł się urażony i wyzywa od chamów. Zaczyna się stawianie chochołów przez brak argumentów chyba. Nie wiem co ty tam za prochy bierzesz, nie znam się na tym, nigdy problemów z głową nie miałem w przeciwieństwie do ciebie. Akurat ludzie z
  • Odpowiedz
nigdy problemów z głową nie miałem w przeciwieństwie do ciebie.


@1624294678: Zdrowy okaz, a niechciany, sfrustrowany przegryw szukający wrogów, ciekawe wyparcie.

plaga samotnych mężczyzn to efekt historii ich postów i gównoburz w internecie


Dobre, dobre chochoły, bo nigdy tak nie napisałem. Nie wiem skąd je bierzesz, ale wyobraźnie masz sporawą jak na "zdrowego".
  • Odpowiedz