Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich jaraczy i narkomanów,jako że jestem człowiekiem słownym to przedstawiam właśnie :
"VapePena HHC-O 99% 1ml Mango (Zkittlez)- Strong"
Miałem pozytywne nastawienie nim kurierzyna wrzucił go do paczkomatu o 17.
Powiem krótko, bakam na potęgę od dawna i powiem że to gówno naprawdę daje rade!
Odebrałem i od razu odpakowałem wziąłem 1 buszka, potem drugiego i za trzecim poczułem uderzenie przypominające takie zmieszanie cbd i thc, wziąłem 4 buszka i 5.
Zmiotło mnie z planszy na dobrą godzine, leżałem sobie i było mi dobrze.
Smak znakomity, gryzie w gardło czyli wiadomo że jest moc i działanie przypomina thc,
podniesiony nastrój, pozytywne myślenie o przyszłości i gastro ale na takiej zasadzie, że jedzenie lepiej smakuje ale raczej nie chce Ci sie na siłe wręcz opróżniać całej lodówki.
Ciekawe jak szybko zbuduje tolerke, zrobię jeszcze dzisiaj ślepą próbę na ziomku, dam mu buszka że to niby vapek jakis 0% nikotyny, wtedy będzie weryfikacja 100% bo on nie baka na codzień.
Cena jest dyskusyjna ale jeśli faktycznie to starcza na około 150 zaciągnięć to naprawdę sie opłaca, nie mówiąc o wygodzie i bezprzypałowym zaciągniu się.
Jestem pod wrażeniem naprawdę, oby tego za szybko nie zbanowali xd

#wykopjointclub #hhc #hhco #narkotykizawszespoko #420
FanowanTigera - Witam wszystkich jaraczy i narkomanów,jako że jestem człowiekiem słow...

źródło: comment_1663690551fGN5o3511AmnF67ge0n4a7.jpg

Pobierz
  • 23
@FanowanTigera: i pełne naładowanie jest jakoś sygnalizowane przez diodę? Siedział w ładowaniu 2 godziny i nic z tego, zastanawiam się czy nie zwrócić. Po podłączeniu i odłączeniu dioda miga przez kilka sekund, ale nic nie działa :(
@Maks0410: moze skonczyl Ci sie juz wklad po prostu, ja to wyjaralem w 2 dni wiec totalnie dla mnie nieoplacalne, buchow moze wzialem ogolem z 80 a reglamentowane jest 250, wiec #!$%@? ciężka, jako ciekawostka fajna rzecz bo klepie etc, ale totalnie cenowo lipa.
@FanowanTigera: właśnie o to chodzi że ja wziąłem 8 małych buszków xD także to na pewno nie to, poza tym widać ten wkład więc też widzę że jest prawie cały. No nic, pewnie wadliwa sztuka. Dzięki za odpowiedzi.
Edit: dobra fake alarm XDDD
Spróbowałem kilka razy wciągnąć i nic, ale za którymś razem pod rząd się udało. Może się musi nagrzać.