Wpis z mikrobloga

Też tego nie rozumiem, mam wrażenie, że to takie bezmyślne powtarzanie za innymi kobietami, że "mężczyzna musi być wysoki, przystojny, zaradny", a żadna się nie zastanowi, czy serio jest to takie niezbędne. Więc jaki sens ma przejmowanie się tym? Niżsi faceci też są w związkach i odnoszą sukcesy.


@choochoomotherfucker: Nie no z tą zaradnością to poleciałaś. Czy jakakolwiek kobieta chciałaby mieć chłopa, któremu trzeba matkować? Chyba że jakoś inaczej rozumiem zaradność.
@trzy_powody: No właśnie chodzi o to, że każdy rozumie zaradność inaczej i w sumie nie wiadomo, o co chodzi. Ostatnio był wątek na mirko o mieszkaniu z rodzicami i dużo osób pisało, że jak to tak dorosły chłop może mieszkać z mamą, że nie jest wtedy zaradny i w ogóle. A ja mam kumpli, którzy mieszkają z rodzicami, a w życiu bym nie powiedziała o nich, że nie są zaradni ¯\_(ツ)_/¯
szkoda tylko, że na wagę ma się wpływ a na wzrost nie


@brere: I co z tej myśli ma wynikać? Czy to tylko bystre obserwowanie świata.

O hipokryzje też.


@jakismadrynickpolacinsku: O hipokryzji możesz mówić, jeśli to ta sama osoba. Inaczej to zdanie nie ma sensu.

Dla wielu kobiet można być przystojnym i ambitnym (znam taki przypadek), fit boyem. Ale za niskim.


Dla wielu mężczyzn można być ładnym i ambitnym, ale
@bigos555: czepiasz się jak baba w klimakterium xD Gatekeeping, to nie jest wnoszenie czegokolwiek w dyskurs, tylko obrona swojego terytorium.

O hipokryzji możesz mówić, jeśli to ta sama osoba. Inaczej to zdanie nie ma sensu.


A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie może wygłaszać jedna osoba?
Niekoherencja w poglądach, to nie jest zjawisko wzięte z kosmosu.

Dla wielu mężczyzn można być ładnym i ambitnym, ale za grubym. Albo za wysokim.
A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie może wygłaszać jedna osoba?


@jakismadrynickpolacinsku: A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie mogą wygłaszać różne osoby? Wpis dotyczy konkretnej, ona takie wygłosiła jednocześnie?

Dla wielu kobiet można być przystojnym i ambitnym (znam taki przypadek), fit boyem. Ale za niskim.

Dla jakich kobiet? Niedojrzałych?
A tak na prawdę, z jakiego powodu nie można mieć preferencji? Sam zapewne je masz.

@jakismadrynickpolacinsku:

czepiasz

Miotasz
@bigos555:

Dobra, podziękuję za dyskusję bo erystyki, to cię chyba wuj po 5 klasach podstawówki uczył :)

A skąd wiesz, że takich sprzecznych poglądów nie mogą wygłaszać różne osoby? Wpis dotyczy konkretnej, ona takie wygłosiła jednocześnie?


A potrafisz udowodnić, że jedna osoba może posiadać niespójne poglądy? Nie możesz. Dlatego obracasz kota ogonem.

Dla jakich kobiet? Niedojrzałych? A tak na prawdę, z jakiego powodu nie można mieć preferencji? Sam zapewne je masz.
Nie możesz. Dlatego obracasz kota ogonem.


@jakismadrynickpolacinsku: Czyli po prostu, ty też przychodzisz z kolejną obserwacją otaczającej cię rzeczywistości, że istnieją ludzie których możemy nazwać hipokrytami. Odkrywcze i głębokie.

że nie można mieć preferencji?

cecha fizyczna jest tak fetyszyzowana

Ale za niskim

@jakismadrynickpolacinsku:
W ogóle nie #!$%@? tego pejoratywnie. To znowu luźna obserwacja świata.

Fakt


Jeszcze jak!

@jakismadrynickpolacinsku:
@bigos555:

Czyli po prostu, ty też przychodzisz z kolejną obserwacją otaczającej cię rzeczywistości, że istnieją ludzie których możemy nazwać hipokrytami. Odkrywcze i głębokie.


No i jak się to ma twoim zdaniem do powyższego? Istnieją ludzie, którzy mają sprzeczne poglądy? TAK czy NIE?

W ogóle nie #!$%@? tego pejoratywnie. To znowu luźna obserwacja świata.

A to tylko opinia najeżonego buca.

Pewnie jesteś wysoki (tylko wysoki) i dlatego zabolał cię mój neutralny post,
Istnieją ludzie,


@jakismadrynickpolacinsku: Jesteś wyjątkowo bystrym obserwatorem świata. Co następne zauważysz, że różnią się płcią i kolorem skóry?

dlatego zabolał


@jakismadrynickpolacinsku: Próbujesz ekstrapolować swoje emocje na innych, uciekasz tylko w ataki personalne zamiast napisać swoje zdanie i podyskutować. Wijesz się jak piskorz. To tylko anonimowa gadka na śmiesznym portaliku, trochę dystansu, to tylko zabawa słowem, niczego w świecie to nie zmienia. Chillout.

Powołujesz się na swoje opinie


@jakismadrynickpolacinsku: Jedynie
źródło: comment_1663740684Die4SCBvE2GRi08q4AEIzP.jpg
@bigos555: Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania xD Wiem, że potrafiłbyś, tylko problem w tym, że podważyłbyś tym sposobem swoją linię.

Jesteś wyjątkowo bystrym obserwatorem świata. Co następne zauważysz, że różnią się płcią i kolorem skóry?


Na pewno są kręgi kulturowe, które mogą tak twierdzić i przypadkowo mają taki kolor skóry i taką płeć xD
Więc jest to możliwe.

Próbujesz ekstrapolować swoje emocje na innych,

Zapalczywość i bieda-erystyka jaką stosujesz
Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania


@jakismadrynickpolacinsku: Przecież ty nie zadajesz żadnych pytań. To ja zapytałem o twoje tezy.

Na pewno są kręgi kulturowe


@jakismadrynickpolacinsku: Są kręgi kulturowe, które uznają, że ludzie różnią się kolorem skóry i płcią? Co to za zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapalczywość


@jakismadrynickpolacinsku: Przestań się gniewać. Naprawdę, szkoda twojego czasu. To nie jest tak istotne.

tracisz mój czas


A cóż
@bigos555:

Przecież ty nie zadajesz żadnych pytań. To ja zapytałem o twoje tezy.


Czyli nawet nie czytasz moich postów.
Nie przypominam sobie, żeby zadawanie pytań w formie orzekającej było prawidłowe.

Są kręgi kulturowe, które uznają, że ludzie różnią się kolorem skóry i płcią? Co to za zdanie( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak, to zdanie jest tak samo bezsensu, jak to twoje poprzednie. Brawo! Idziemy po woli, ale do
Idziemy po woli,


@jakismadrynickpolacinsku: Stoimi w miejscu, bo kręcisz się ja fryga. Więc zróbmy wielki reset, zapomnijmy o swarach i zwadach i zapytam bez przypisywania cię opinii. Jaka była twoja teza?

jak widać jest


No jest, lubię sobie pogadać.

schodki są czerwone i mają 30cm wysokości"


No oczywiście, że tak. Schody są pomarańczowe a twoje mierzenie dłonią jest obarczone błędem. Chyba nie wydaje ci się, że wygłaszasz jakieś prawdy ostateczne?

A
Stoimi w miejscu, bo kręcisz się ja fryga


A kogo obchodzi twoja opinia zabarwiona osądem?

Więc zróbmy wielki reset, zapomnijmy o swarach i zwadach i zapytam bez przypisywania cię opinii.

Ci opinii analfabeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bigos555:

No prawie jakbym stał w miejscu czekając na ciebie. No prawie... pomyliłeś się.

Jaka była twoja teza?


Po co mam odpowiadać komuś, kto nie odróżnia faktu od opinii? (
@jakismadrynickpolacinsku: Ojojojo tyle myślałeś jak wycofać się rakiem? Nawet nie wiesz jakie masz w zasadzie zdanie. To urocze. Nie pamiętasz o co ci w gniewie i rozemocjonowaniu chodziło.

faktu


Nigdy nie dowiemy się czym dla pana @jakismadrynickpolacinsku jest ten "fakt". No raczej domyślamy się, że jest to jego opinia której złośliwcy nie powinni podważać.

Po co mam odpowiadać


Idealna odowiedź, dla kogoś kto próbuje rozdawać chochoły. Nie powiem, bo nie. Domysł
@bigos555:

Ojojojo tyle myślałeś jak wycofać się rakiem?


A co, chciałbyś być taki ważny? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet nie wiesz jakie masz w zasadzie zdanie. To urocze. Nie pamiętasz o co ci w gniewie i rozemocjonowaniu chodziło.


To tylko twoja opinia.
A po co mam dyskutować z idiotą?
Przecież to bezproduktywne.

Nigdy nie dowiemy się czym dla pana @jakismadrynickpolacinsku jest ten "fakt". No raczej domyślamy się,
źródło: comment_166403497767UzJhU0UZS0ahGgjD4lZS.jpg
@bigos555:

2 dni temu

I o czym to ma niby świadczyć? Mamy jakąś umowę pisemną albo ustną na odpisywanie sobie w określonym czasie? Znowu posługujesz się nadmiernym uogólnianiem (to taki błąd w myśleniu). I tak cię wypunktowałem (znowu). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naucz się odmiany przez przypadki, poprawnej koniukcji zdań (i wiele innych rzeczy bo braki masz solidne). Wtedy możesz wrócić.

edit.
P.S. Myślę, że to normalna