Wpis z mikrobloga

Byłem wczoraj u znajomych w #piekaryslaskie
Przedpokój zrobiony na klatce schodowej to ponoć u Pani prawnik codzienność, do tego jeszcze worki ze śmieciami żeby było bardziej kolorowo dla reszty sąsiadów :)
Ponoć nie ma czasu bo bąbelkiem się zajmuje xd no i z boku jeszcze wózek stoi
A, mieszkanie na parterze tak więc każdy mieszkaniec, gość może sobie podziwiać kolorowe śmieci młodej pary.

Tylko ja uważam że to buractwo i powinno się to tępić?

#patologiazmiasta #patologia #p0lka #madki #smiecizglowy #patologiazewsi #piekaryslaskie
zielonkaPoPelnymCykluZycia - Byłem wczoraj u znajomych w #piekaryslaskie 
Przedpokój...

źródło: comment_1663575186yFdhRWOhNk2cerUGh4DgJ0.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zielonkaPoPelnymCykluZycia: Przed drzwiami wejściowymi to się na wsi zostawiało gumaki, bo brudne były po pracy na podwórku czy w chlewie. Tak dziadek nauczył. Natomiast normalne buty to i na wsi zostawia się w sieni, czyli w zasadzie odpowiedniku korytarza w mieszkaniu. Nie wiem skąd te zwyczaje, bo nawet nie ze wsi xD
  • Odpowiedz
mieszkałam 16 lat w bloku


@ruzowy_wonsz: no i masz przyczynę, teraz do bloków wprowadzają się elementy które są granatem od pługa oderwane i dla nich to normalne że buty zostawia się przed drzwiami
  • Odpowiedz
@zielonkaPoPelnymCykluZycia: nie ogarniam jak ludzie się nie boja o buty xd U znajomej w nowym bloku na Mokotowie, eksluzywne aparty a jej starzy mają z 20par butow przed drzwiami az czasami ciezko było przejsc jakbym miał schodami schodzić
  • Odpowiedz