Wpis z mikrobloga

Hej! Kiedyś już zrobiłem ten challenge i poległem bardzo szybko, więc chciałbym spróbować jeszcze raz. Ogólnie to sam piszę sobie wyzwanie pod tagiem #zmiananalepsze, aby naprawić rzeczy które zespułem w swoim życiu oraz zmiany, które chcę wprowadzić. Łatwiej będzie mi to zrobić, gdy ktoś mnie czasem wesprze dobrym lub złym słowem (jak coś sp*erdole, co jest bardzo prawdopodobne). Ogólnie daję sobie 376 dni, czyli do 30 września 2023 na wprowadzenie dużych zmian.

Takie z grubsza podpunkty:
- Zmienić pracę na lepiej płatną (tutaj wlicza się wszystko co uznam za pomocne w tej materii, już wspominałem to na mikroblogu wcześniej)
- Odświeżyć stare znajomości, podtrzymać nowych znajomych których zdobyłem w ostatnich latach + poznać nowych (szczegóły podam w następnym tygodniu)
- Codziennie wykonywać pewne czynności (czy to związane z ciałem czyli siłownia oraz sporty), zainteresowaniami (np. gra na instrumentach, śpiew)
- Regularnie pokazywać progres związany z zainteresowaniami (czyli śpiew, taniec czy cokolwiek innego wypadnie mi do głowy)
- Próbować nowych rzeczy (mam listę i muszę sobie ocenić które rzeczy są realne, a które mniej)
- Zacząć oszczędzać pieniądze i docelowo utworzyć sobie jakieś pasywne (albo aktywne) dodatkowe źródła pieniędzy (raz na miesiąc podsumowanie)
- Ze względu, że nie jestem teraz w związku to jeden z punktów dotyczy znalezienia drugiej połówki

Sekcje tych postów będą takie: praca, życie towarzyskie, rutyna, marzenia, nowości, pieniądze, związek.
Jeżei którąś z tych sekcji uznam na satysfakcjonującą to prestanę ją raportować i posty będą krótsze (docelowo). Od jutra zaczynam liczyć 1/376. Jak ktoś chciałby obserwować, to byłoby mi bardzo miło!
#zmiananalepsze #zwiazki #relacje #motywacja #produktywnosc #rozwojosobisty
  • 4