Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
TL;DR laska mi się ulewa, jak jej to zakomunikować i pomóc zmienić
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siema, problem dość delikatnej natury. Od niedawna zauważyłem że różowej zaczyna się robić coraz więcej i za chwilę dojdzie do momentu kiedy będzie to dla mnie za dużo. Zastanawiam się więc jak temu przeciwdziałać, bo szkoda fajnego związku.
Sam mam sylwetkę dosyć "sportową", więc to nie tak że mam wymagania, a sam siedzę całe życie z piwskiem przed tv, zresztą u niej też nigdy nie było to problemem.
Może macie jakieś sprawdzone w boju sposoby (inne niż słuchaj, ulałaś się) jak naprowadzić ja na właściwe tory w tym temacie?
#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #mikrokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63270968ca83b03f26753aa8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: primo ultimo osoba, która się ulewa sama musi zobaczyć, że ma problem. Motywację zewnętrzną w postaci: mój partner chce żeby... można sobie wsadzić.

Jeśli żyjecie razem to spróbujcie ze sobą porozmawiać.
O waszych oczekiwaniach.

Poza tym można spróbować aktywnie spędzać czas albo gotować coś mniej kalorycznego razem.

Ale wszystko sprowadza się do rozmowy.
@AnonimoweMirkoWyznania: znajdź koleżankę z którą spotka się przypadkowo, a ona zapyta się jej czy jest w ciąży. Jeden op miał identyczny problem i spotkali się z kimś przypadkowo i ta znajoma tak się spytała jego dziewczyny. Podobno lasce wlazło to mega na ambicje i zaczęła zrzucać sadło z cycy.