Wpis z mikrobloga

Mam ten ze zdjęcia - Elica LANE BL/A/72. Wciąga dobrze, choć otwarte okno w kuchni jest skuteczniejsze. Niestety jest bardzo głośny zresztą jak wszystkie okapy tego typu. Wygląda dobrze.
@CalibraTeam: Polecam pójść do salonu AGD a nie do marketu. Nie musisz kupować ale się zorientujesz jakie są opcje - często maja modele których w marketach nie ma. Oczywiście jest drożej.

Sam okap:
1. Hałas w 80% pochodzi z układu rur a nie z okapu. Okap to tylko silnik który jest relatywnie cichy.
2. Nawet najmocniejszy silnik nic nie da jeżeli wyciag jest niedrożny. Średnica rur i drożność kanału to podstawa.
@becvvv: Może i tańszy za to wyglada jak gówno z tymi wystającymi przyciskami i lampkami jak odblaski z rometa. Sorry. Wiem, może o wydajny ale dla mnie wygląd miał tez duże znaczenie
@becvvv: No ten może lepszy ale nadal tylko środkowy panel szklany. A dookoła zwykła blacha. Ale to już kwestia gustu a cena też zbliżona już bo 1300zł. Mam globalo o jak dla mnie nie było ładniejszego okapu w cenie do 2k. Globalo ma pilota