Wpis z mikrobloga

@matib1012: Wnioskujesz, że drużyna jest słaba po rozegranych 5 kolejkach na 38 w sezonie xD ? Wartość ich składu to 280 mln euro według transfermarkt. Co roku grają w LM. Chyba żaden klub nie zdobył tyle razy Ligi Europy co oni. To jest wciąż ogromna marka i bardzo solidny klub w Europie. Są w kryzysie i im póki co nie idzie ale gadanie, że to są ogóry czy że są słabi
  • Odpowiedz
@fajq: jeżeli dla Ciebie drużyna która na 5 meczy wygrywa jeden i jeden remisuje nie jest ogórkiem (czyt. jest słaba w danym momencie) to coś dziwnego. Mogą mieć ogromną markę ale faktem jest że obecnie grają #!$%@? i są słabi, nie zmienia tego ile mają trofeów. Oceniamy to co jest teraz a nie to co może być w przyszłości, nie przeczę temu że mogą zacząć grać lepiej.
  • Odpowiedz
@matib1012: Ja cię doskonale rozumiem ale gadanie że to ogórki jest po prostu krzywdzące i jest nadużyciem. To tak samo jak bys powiedział że Leicester to ogórki bo źle wystartowali. Ogórki to są kluby które co roku bronią się przed spadkiem a nie Sevilla która co roku jest w topce ligi i gra w lidzie mistrzów. Zobaczysz, że oni jeszcze odpalą.
  • Odpowiedz
@matib1012: Czy została zweryfikowana? Oczywiście przegrali ale czy byli znacznie gorsi? Postawili sie Bayernowi dosyć mocno. Bayern w pierwszej połowie nie istniał i gdyby Barcelona wykorzystała swoje sytuacjeto Bayern mógłby to przegrać. Niestety piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Lewy i Pedri mieli setki i je zmarnowali. Dostali dwa gongi szybko od Bayernu i troche przestali istnieć. Gdyby Pedri wykorzystał tę sytuację co trafił w słupek to Barcelona mogłaby
  • Odpowiedz
@fajq: Nie liczą się dla mnie statystyki tylko końcowy wynik, dużo jest meczy w których team oddający 2 strzały przez cały mecz wygrywa go 2 do 0. Barcelona jest świeża ale Bayern też stracił kluczowego napastnika i musi się dograć do kilku nowych zawodników z transferów. Nie można napisać że któraś z drużyn mocno zdominowała 1 czy 2 połowę, ale Bayern był po prostu skuteczniejszy. za kilka lat nikt nie będzie
  • Odpowiedz
@fajq: Skoro po 6 kolejkach nie można nic wywnioskować to śmieszą mnie ludzie skreślający na starcie Benzemę, który ostatni sezon ciągnął real (z małą pomocą Viniego jednak sam też potrafił tworzyć coś z niczego) , czego lewy nie byłby w stanie zrobić sam
  • Odpowiedz
@fajq: Skoro po 6 kolejkach nie można nic wywnioskować to śmieszą mnie ludzie skreślający na starcie Benzemę, który ostatni sezon ciągnął real (z małą pomocą Viniego jednak sam też potrafił tworzyć coś z niczego) , czego lewy nie byłby w stanie zrobić sam


@matib1012: o #!$%@? jaki dzban xD
  • Odpowiedz