Wpis z mikrobloga

@Arw165: Sam transfer bardzo mi się podoba ale zobaczymy czy młody dźwignie Plusligę. Co innego jest grać z ogórkami U20 z Słowacji a co innego przyjmować zagrywkę od Bieńka, Hubera czy Jurka Gładyra. Co by nie było mocno trzymam kciuki.
@Arw165: jeszcze rok temu najlepiej rokował Kubicki i Majchrzak ale dynamicznie się to zmienia jak widać. Mam nadzieje że spora część tych chlopakow dostanie szanse w pluslidze i się gdzieś przebiją
@Arw165: Nie miałem okazji go obejrzeć w poprzednim sezonie, ale wiem, że jest aktualnym mistrzem świata U19 to można jemu dać szansę. Ja osobiście uważam, że mógłby być talentem na miarę Gianelliego, wystarczy jego podszlifować, zagra więcej meczy w Pluslidze, będzie miał okazję by się zaprezentować w reprezentacji, jak zdobędzie z drużyną medal na tegorocznych ME U20 w Italii to będzie błagał Grbica, żeby jego powołać w przyszłym roku do Repki.
@Arw165: Kubicki to absolwent spały. Ma 190 cm wzrostu, bardzo dobrze zagrywa z wyskoku.
Chyba najzdolniejszy z młodego pokolenia (2003rocznik).
Widać, że mysli na boisku, bardzo fajnie gra ze środkowymi.

Oprócz niego w I lidze wyróżniał się wg. mnie
- Damian Biliński z Norwidu, który wygryzł z szóstki Kowalskiego. Słaby blok i beznadziejna zagrywka, też 2003.

- Rafał Prokopczuk z Kluczborka, trudno coś więcej powiedzieć bo zespół prześladowały kontuzje i napewno