Wpis z mikrobloga

Nic mnie na wykopie nie przestanie zaskakiwać

1.Powstaje wpis, w którym pojawia się standardowy tekst "Kiedyś byłem prawicowcem i katolikiem, ale teraz już tym pogardzam"
2.Kółko wzajemnej adoracji nawołuje się do plusowania w szybkim tempie za pomocą discorda
3.Dziwnym trafem spora liczba plusujących kont jest nieaktywna nawet od kilku lat lub służy wyłącznie do wykopywania/zakopywania znalezisk. Rekordzista od 9 lat nie dodał żadnego wpisu XD

Przepis na sukces XD Ciekawe co trzeba mieć we łbie, żeby organizować się w czasie wolnym do siania takiej propagandy. Pieniążki z gadzinowej prasy (finansowanej wiadomo skąd) nie śmierdzą, ale godność osobista jest już w znacznym stopniu rozkładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W taki sposób następuje pranie łba , drogie mirki i mirabelki.

https://www.wykop.pl/wpis/67769511/to-nie-do-wiary-jak-doswiadczenie-zyciowe-moze-zmi/



#4konserwy #bekazlewactwa #propaganda #polityka #bekazpodludzi #niebieskiepaski #lewackalogika #bekazneuropy #manipulacja #gimboateizm
  • 7
Ciekawe co trzeba mieć we łbie, żeby organizować się w czasie wolnym do siania takiej propagandy. Pieniążki z gadzinowej prasy (finansowanej wiadomo skąd) nie śmierdzą, ale godność osobista jest już w znacznym stopniu rozkładu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sok_Mandarynkowy:
1. Lewaki nie mają godności ani honoru
2. równie dobrze to mogą być konta przejęte przez jednego typa który zrobił wpis a potem plusował swoimi multikontami.
@Sok_Mandarynkowy: Tak, ale akurat ten cały Grzesiek to akurat jest fakt, bo sprawdzałem czy to nie jest jakieś pieprzenie jak zwykle. Konto od 10 lat na wykopie i pisał takie rzeczy 6 lat temu:

Jeszcze raz to powtórzę. PiS bł jedyną siłą, która może z wszech obecnie panującą korupcją, lizaniem dupy Niemcom, rozsprzedawaniem Polski i fałszowaniem mediów zrobić porządek.


Co do samych kont to nieaktywne konta są podejrzane, ale konto gdzie