Wpis z mikrobloga

Moja narzeczona zawsze twierdziła że mlaszcze, mlaskam, wydaje odgłosy podczas jedzenia które dla niej są nie do zniesienia.

Wybuchała wtedy zawsze gniewem, tupała, krzyczała, chwytała się za uszy.

Po kilku latach dyskomfort sprawia mi jedzenie przy niej.

Obiady ja robię więc jak tylko jej podam to od razu albo jem w kuchni albo w drugim pokoju.
Od tamtej pory nie mam żadnej przyjemności z jedzenia.
Ciagle się jej pytam czy to normalne że narzeczonego odpowiednio przez długi czas zaprogramowała jak psa Pawłowa na taką reakcję.

Ona odpowiada mi że to nie jej wina.

Co sądzicie czy to moja wina? Naprawdę nie otwieram ust jak jem. Staram się mało mielić pokarm i od razu połykać.

#przegryw
#zwiazki
#p0lka
#psychologia
  • 52
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Albo ma nadwrażliwość na dźwięki niektóre i ją wkuriwają, albo słyszy trochę więcej wyższych częstotliwości (łatwo to sprawdzić, zapytaj czy np. słyszy czasami zasilacze/ładowarki do telefonów albo innych urządzeń). Jeżeli tak, to będzie ją #!$%@?ło dużo dźwięków (ja np. mam #!$%@? z niektórymi urządzeniami i nie mogę przy nich zasnąć bo #!$%@? piszczą i nikt tego nie słyszy). Jak byłem mały i wracałem do domu ze szkoły to umiałem powiedzieć
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Mam to samo co ona, ale nie zawsze jest to aktywne. Czasami jak ktos przy mnie je to musze szybko opuscic pokoj, bo mnie ogarnia fala irytacji/ #!$%@? i zamiast wlasnych mysli slysze jakby mielil nie swoje jedzenie tylko moj mozg. Jej reakcja jest natomiast nieco #!$%@?.

Ja po prostu ide jesc do innego pomieszczenia. To nie jest wiekszy problem, bo np w restauracjach przez inne dzwieki otoczenia tak nie
  • Odpowiedz
Po kilku latach dyskomfort sprawia mi jedzenie przy niej.


@lubielizacosy: jak to jest, że kobieta ma problem - facet ma dyskomfort. Facet ma z czymś problem - facet ma dyskomfort. Facet ma dość partnerki - facet idzie spać na kanapę. Kobieta ma dość partnera - facet idzie spać na kanapę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Co sądzicie czy to moja wina? Naprawdę nie otwieram ust jak jem. Staram się mało mielić pokarm i od razu połykać.


@lubielizacosy: nagraj się podczas jedzenia i odsłuchaj odgłosy
Sam sprawdzisz, czy to twoja wina.
  • Odpowiedz