Wpis z mikrobloga

  • 1
@DOgi
Cokolwiek by nie mówić to jeśli ty się tam ledwo zatrzymałeś osobowym wciskając hamulec w podłogę to facet w tirze nawet gdyby wcisnął hamulec jeszcze sekundę przed Tobą to by się zatrzymał chyba mniej więcej w połowie skrzyżowania przy okazji kasując twoje auto
  • Odpowiedz
  • 3
@DOgi na początku twojego drugiego filmu widać że poruszasz się szybciej niż tir po prawej, spokojnie byś na żółtym przeleciał i hamowanie awaryjne było zdecydowanie niepotrzebne i do tego dość ryzykowne.

Twoja stopklatka jest w złym momencie. Sygnalizator jest zaraz za pasami, na twoim zdjęciu na wysokości sygnalizatora są koła naczepy a nie kabina. Jest nadal żółte gdy cały ciągnik już jest za sygnalizatorem, ty ze swoją prędkością względem niegojuż byś
emesc - @DOgi na początku twojego drugiego filmu widać że poruszasz się szybciej niż ...

źródło: comment_1663396081T2fEnTFrqqzra3Uhxtmp3x.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DOgi: Nie wierzę że ktoś tu hejtuje opa xD I jeszcze te teksty o patrzeniu w lusterka.

Masz patrzeć w lusterka z tyłu, czy jaśnie pan tirowiec nie ogląda czasem telewizji i nie wjedzie ci w dupę. Zawalił tu tylko i wyłącznie tir, a nie op.
  • Odpowiedz
@TheRealMvp jedynym kto jest debilem i nie umie jeździć jest kierowca tira, który ewidentnie w ogóle nie kontrolował co się dzieje na drodze. O ile OP przejechałby jeszcze na żółtym to kretyn z tira zamierzał na pełnej #!$%@? przelecieć na konkretnym czerwonym. Nie zwalniał, nie hamował, a doskonale widział jakie światło jest przed nim. Op mógł się zatrzymać, powinien się zatrzymać i się zatrzymał. Obrona debila za nim świadczy tylko o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PeterFile: może i mógł przejechać bez łamania przepisów ale wolał się zatrzymać, nie zwalnia to z obowiązku innych uczestników drogi do zachowania bezpiecznej odległości, jeżeli ktoś jadąc w mieście gdzie są światła i #!$%@? zestawem 40t siedząc komuś na dupie i nie myśli o innych, no to chyba powinien sobie odpocząć od jazdy ciężarówką. Fakt faktem szacun że wyrobił się i nie #!$%@?ął w opa ale strach pomyśleć co by
  • Odpowiedz
Nawet na stronie rządowej jest to samo https://www.gov.pl/web/infrastruktura/od-17-wrzesnia-wazne-zmiany-w-przepisach-ruchu-drogowego Sam za przeciwne zachowanie do @DOgi (dokładnie przeciwne bo na pomarańczowym dałem gaz do dechy a że mam powyżej 200 koni to widać było że przyspieszyłem xD) dostałem pod koniec lipca 6 punktów i 500 zł ale od tego momentu jak widzę pomarańczowe to automatycznie zamiast naciskać gaz naciskam hamulec.
  • Odpowiedz
  • 3
@DOgi powiem tak, według mnie jak najbardziej twoja reakcja była poprawna. Największy błąd popełnił kierowca ciężarówki który nie zachował odpowiedniego odstępu, szczerze mówiąc taki odstęp to ja mam jadąc osobówką a co dopiero ważącym kilkadziesiąt ton tirem. Typ miał spóźniona reakcję nawet nie zaczął hamować, zawsze śmieje się gdy słyszę dlaczego przed hamowaniem nie spojrzałeś w tylne lusterko? Każdy kretyn tak pisze który nie zdaje sobie sprawy z tego że decyzja
  • Odpowiedz
@DOgi: Ty #!$%@?łeś w te hamulce aż Ci system awaryjne sam z siebie załączył. Nie ma się czym chwalić, bez problemu byś przejechał bo byłeś bezpośrednio przed światłami. Co zresztą nie zmienia faktu, że tir by i tak poleciał za Tobą na czerwonym XD
  • Odpowiedz
@tomaszp59: kolejny żartowniś? Przecież zaczynałem hamować gdy tir był na pasie obok. Koleś zaspał albo szukał gdzie się hamuje. Ja nie moglem nic zrobić :(
  • Odpowiedz