Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Dyktator90
Profil firmowy

Dyktator90

Dołączył 7 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5037
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 5023
  • Obserwujący 8
  • Obserwowane 15
Dyktator90
Dyktator90 6 godz. i 47 min temu
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cygan637
cygan637
5 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@Dyktator90: siedź tam cicho Ty pało życiowa piz.....o
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 wczoraj, 18:17:30
  • 11
#bystrzaktv #patostreamy
Dyktator90 - #bystrzaktv #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szatanEK666
szatanEK666
wczoraj, 19:41:45 via Wykop
  • 1
@Dyktator90: Smieszy do łez za kazdym razem
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
wczoraj, 20:15:55 via Wykop
  • 1
@Dyktator90: Klasyka. Cieszę się że mój znajomy był prekursorem tego wypuszczając pierwszą krótszą wersję
  • Odpowiedz
agent733
agent733
przedwczoraj, 20:14:01
  • 7
Prawiczek z-----ł focha xD
Myśli że te kilkadziesiąt tysi które kisi starczy mu do końca życia
#bystrzaktv #patostreamy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 przedwczoraj, 20:24:45 via Wykop
  • 3
@agent733: będzie trzeba to o-------i te 20 bitcoinów i 50 eterium i jeszcze Wam mordy pozamyka.
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 21:36:59
  • 2
#bystrzaktv #patostreamy
Dyktator90 - #bystrzaktv #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
22.06.2026, 23:58:43 via Wykop
  • 1
@Dyktator90: Dostałem info że Wytwórnia West Coast Strzegomiany pozdrawia i dziękuje za wyróżnienie
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
22.06.2026, 11:58:19
  • 3
#bystrzaktv Zobaczcie na moją nową podpaskę #patostreamy
prawiczkowe_halucynacje - #bystrzaktv Zobaczcie na moją nową podpaskę #patostreamy

źródło: Ciul comfort

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 18:07:57 via Wykop
  • 3
@Leo27: ona chodzi bez
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 19:12:48 via Wykop
  • 2
@Noire87: a ja myślę, że zakłada te co są w slepie a potem zwraca je do sklepu i sprzedaje w kolorze czerwonym.
Dyktator90 - @Noire87: a ja myślę, że zakłada te co są w slepie a potem zwraca je do ...

źródło: 1000013727

Pobierz
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 09:53:40
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90
Autor
22.06.2026, 10:59:26 via Wykop
  • 3
Jakby tak było to i wykop by odpuścił i pozytywnie komentował pewne poczynania. A pamiętasz stream plenerowy, kłótnia z kaczorem gdzie powiedział " robisz u siebie, mnie tu kiedyś nie będzie, ja stąd wypieprzę, robisz u siebie człowieku" a się okazało że walnie tam dożywotkę bo teraz to nawet nie ma z czego i za co się wyprowadzić.
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90
Autor
22.06.2026, 16:02:04 via Wykop
  • 3
@OnKujajor91: była taka jedna już - Valentina fiore. Skakała na digi dongu króla od sztuki nowoczesnej, Ada miała na imię.
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
22.06.2026, 11:56:30
  • 1
#bystrzaktv Dlaczego prawiczek zna adres piłkarza i wariatki a nie wyśle im pozwu? Przecież z niego taki gliniarz, adwokat i i prokurator co ma wszystko w jednym palcu #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 12:17:39 via Wykop
  • 2
@prawiczkowe_halucynacje: bo jest litościwy i tolerancyjny!!!
  • Odpowiedz
Tomtom23
Tomtom23
Tomtom23
21.06.2026, 20:19:24
  • 0
Na jakim kanale nadaje teraz bystrzak?
#bystrzaktv #patostreamy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 22.06.2026, 08:53:20 via Wykop
  • 1
@Tomtom23: Trans.tv
  • Odpowiedz
bystrzaktvv
bystrzaktvv
bystrzaktvv
21.06.2026, 11:24:16
  • 0
#bystrzaktv a ta wariatka z 70 kont dalej sie tu poci w taki upal z kilkoma niedojdami hahah gruby temat musisz spożywać #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 21.06.2026, 11:25:58 via Wykop
  • 0
@bystrzaktvv: o kogo chodzi skarbie?
  • Odpowiedz
duze-pe
duze-pe
duze-pe
21.06.2026, 09:57:26
  • 5
#bystrzaktv mam akurat czasami takie zajęcia ze z chęcią bym odpalił to uniwersum strzegomianskie i posłuchał ekipy. Wszystkich prócz śmierdzącego nieroba. Najlepiej by odpalił i wyszedł dach naprawiać. Ale nie... Gnuśny musi jak agent, pseudonim "Tupecik", prowadzić inwigilacje i cenzurę zaczynając od czatu na strimie aż po wypok. Tłumaczyć się z niewypałów w postaci strimow. No bo przecież wszyscy są winni tylko nie łon. Jak widać... Mimo bana na tajfun
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 21.06.2026, 10:03:26 via Wykop
  • 1
@duze-pe: zawsze jest tak, że jak prezes nieudolny to i cała firma się wali. Tutaj to samo. Abimulany już nie ma. Max to ambulans do Lubiąża.
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 21.06.2026, 10:50:06 via Wykop
  • 0
@Maziol: w Gostyninie podobno skutecznie leczą, ale się cenią.
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 21.06.2026, 10:59:07 via Wykop
  • 0
@Maziol: siwy to chyba w nowym sączu dalej na ochronkach co? sprawa dotyczy jego ojczyma? tak mi się wydaje. Bartuś bawił się w rambo i latał z nożem chyba.
  • Odpowiedz
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
andrzej-wrobel23
20.06.2026, 17:12:37
  • 2
#bystrzaktv A czymu Włodarz stoczył tylko jedna walkę w fame mma? Przecież był znany i mógł natrzepac z tych walk duże piniondze które teraz miałby na kupce. Jak myślicie moi kochani co stanęło na przeszkodzie w dalszej karierze naszego ulubieńca? #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 20.06.2026, 22:06:14 via Wykop
  • 3
@agent733: może na Prime z Wampirek? Wampirek co prawda zakończył karierę, ale może dla poprawy rekordu wróci?
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 20.06.2026, 11:19:54
  • 6
#bystrzaktv #patostreamy piękna pogoda dzisiaj. Tam w strzegomianach kryptowalutowy baron na pewno organizuje już grilla w plenerze. Myślę, że w tej chwili ładują się do bejcy i jadą do Dino po kiełbasę, karkóweczkę i a-----l. Dziś będzie syto zastawiony stół. Nie mogę się doczekać sobotniego streama. Ma być Waldek docierający Estę, Ciapek (frajer, któremu sylwia leje a waldkowi nienaleje), bogdan ło tes ju, felga, pezet). Legendarny stream się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90
Autor
20.06.2026, 18:58:39 via Wykop
  • 2
@prawiczkowe_halucynacje: najpierw to musi znaleźć sobie kobietę, która sprzątnie stół i przygotuje na melanż. Nie ma kobiety, nie ma planeru Xd
  • Odpowiedz
dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
dankazwroclawskiej
20.06.2026, 12:27:02
  • 12
#bystrzaktv karzeł, wyskakuj z meliny z tym śmiesznym plecakiem bo trzeba donosy robić na was. Poza tym, przyzwyczaj się do plecaka bo niedługo będziesz jeździł na rowerze w Glovo z ukraincami.
Dobrze, że prawko zabrali to ludzi nie zabijasz, patusie z kurnika #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 20.06.2026, 13:12:42 via Wykop
  • 6
@KapitanTorpedal: gdyby zdecydował się to robić to w powiecie w aptekach brakowało by benzo. Musiałby żreć opakowanie dziennie minimum, wtedy fobia społeczna chwilowo mija, ale jest zjazd i ładujesz kolejną porcję.
  • Odpowiedz
zydzidoraju
zydzidoraju
zydzidoraju
19.06.2026, 22:18:59
  • 1
Zaprosilem Este na wieczor i co, poruchalimy sie, mimo spelnienia nadalem godzinke strema i co malo Wam?
#bystrzaktv #patostreamy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 19.06.2026, 22:25:48 via Wykop
  • 3
@zydzidoraju: zlał się podczas orgazmu? Jak wrażenia i jakie to uczucie kiedy taki stary menel jedzie moczem?
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 20.06.2026, 04:52:37 via Wykop
  • 4
Pewnie, zamiast piwa jego złote gazowane XD
  • Odpowiedz
Dyktator90
Dyktator90 19.06.2026, 19:08:55
  • 10
#bystrzaktv Posłuchaj @bystrzaktvv . Teraz jestem już pewny, że podszywasz się pod prawdziwego bystrzaka i prowokujesz ludzi swoimi wpisami. I teraz piszę ci co się stanie. Jestem tak na ciebie w-------y cuckoldzie, że postanowiłem uruchomić wszystkie kontakty pod wodą, na lądzie i w powietrzu byleby cię znaleźć i za mordę wyciągnać z chaty. Zrobię ci zdjęcie i wstawię tutaj dla przykładu aby widzieli jak wygląda przegryw życiowy. Myślisz, że
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bystrzaktvv
bystrzaktvv
bystrzaktvv
19.06.2026, 19:28:28 via Wykop
  • 0
@Dyktator90: czekam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawiczkowe_halucynacje
prawiczkowe_halucynacje
19.06.2026, 21:15:42 via Wykop
  • 2
@Dyktator90: 😅
  • Odpowiedz
elwira-stekala
elwira-stekala
18.06.2026, 20:18:13
  • 5
#bystrzaktv #patostreamy jakim to trzeba być dzieckiem w stroju 30 latka żeby przejmować się co kto o mnie napisze na wykopie. Skoro tak się tłumaczy i gobtobwkurza to to musi być prawda. Inaczej by się nie wkurzał i nie odpisywał. 🤣🤣🤣
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 18.06.2026, 20:57:18 via Wykop
  • 1
@elwira-stekala: ja nie wierzę że @bystrzaktvv to on już od dawna. Dlaczego? A no dlatego ponieważ nasz gieroj jest słowny i honorowy. Informował, że nie czyta tagu! To nie może być on! Nie wierzę w to.
  • Odpowiedz
Grzechogrinder
Grzechogrinder
Grzechogrinder
18.06.2026, 04:13:00
  • 8
#bystrzaktv

Ognisko itd. Bardzo dobry pomysł ale nie w rogu działki, bez alko " bo będą krzyczeć i sąsiad 100m dalej usłyszy" xd Już nawet nie mogą swobodnie pobiesiadować w ciepły wieczór na własnej działce #patostreamy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dyktator90
Dyktator90 18.06.2026, 05:29:40 via Wykop
  • 13
@Grzechogrinder: chłopie to jest robione na siłę. Zero szacunku do widza. Po 1 jemu się nie chce, po 2 lęk i fobia społeczna, wychodzenie ze strefy konfortu powoduje u niego drgawki. Sam widziałeś i słyszałeś w plenerze w jaki sposób rozmawiał z dziewczyną która piwa nalewała. A ładna laska to była. Tam benzo żarte jest jak owocowe mentosy. Ostatnio chyba o--------ł całą paczkę bo na streamie przed kamerami się pokazał.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 15.10.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.04.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking