Wpis z mikrobloga

  • 212
Ekskluziwy Sony, OCZEKIWANIA :
- wysoka jakość, nowe doswiadczenia, ciekawe pomysły, zdumiewająca grafika, nowe mechaniki, godziny zabawy, ból dupy klockarzy, wybuchy, wodotryski, fajerwerki..

Ekskluziwy Sony, RZECZYWISTOŚĆ :
- wciskaj kółko żeby przesunąć skałę (God of War) xD
- wciskaj kwadrat żeby przesunąć drzwi lub drewnianą belkę (Uncharted, Tomb raider) xD
- wciskaj kwadrat, trójkąt, kółko i krzyżyk żeby przeciąć bambusową ściankę (Ghost of tsushima) xD

I tak dalej i tak dalej. Godziny spędzone na bezproduktywnym oglądaniu oskryptowanych scen nad którymi nie mamy żadnej kontroli. I to jest to synkretyczne połączenie najlepszych cech kina akcji i gamingu którymi chcecie zawojować rynek? XD Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego gry ekskluzywne Sony są tak ogłupiające? Chodzi o wiek graczy, niskie IQ, czy może zaburzoną motorykę? (Jedna ręka zajęta konsumpcją popcornu, druga do onanizacji? XD)

Studiuje ten temat od kilku lat i nadal nie poznałem odpowiedzi. Sam mam PayStation 5 i czasami grając w ich ekskluziwy czuje jakby ktoś chciał zrobić ze mnie debila. Nie oszukujmy się, z takim cięciem kataną poradziłaby sobie tresowana małpa, nasi tutejsi moderatorzy a nawet dwulatek który potrafi sortować klocki o różnym przekroju geometrycznym do drewnianej skrzyneczki z otworami o różnym kształcie XD kwadrat, trójkącik, kółeczko xD kwadrat, trójkącik, kółeczko xD proste, nie? ciekawe co by się stało z mózgiem takiego soniarza, kiedy wziąłby do ręki pada microsoftu i musiał nauczyć się czterech liter alfabetu xD Styki przepalone jak ch*j xD

Nie, nie chce przez to powiedzieć że wszystkie gry Sony to produkcję dla ameb, bo na przykład Returnal jest kapitalny, ale niestety większość to takie denne samograje. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jako dowód i ciekawostkę przytoczę chociażby czasy trwania wszystkich cut scenek w kilku produkcjach Sony - Death Stranding - 12 godzin, Uncharted 4 - 7 godzin, God of War - 5 godzin. Soniarze kreują się na graczy, a są co najwyżej widzami. Dla mnie, boomera, który wychował się na Super Mario i Contrze, to patologia i rak zabijający w grach to co najlepsze - bezwarunkową kontrola nad postacią. Jak można siedzieć tyle czasu przed TV patrząc jak "komputer" gra za Ciebie? XDDDD

#ps5 #ps4 #gry #xbox #xboxseriesx #xboxseriess #konsole #pcmasterrace #gorzkiezale
Pobierz daeun - Ekskluziwy Sony, OCZEKIWANIA : 
- wysoka jakość, nowe doswiadczenia, ciekawe ...
źródło: comment_1663309067zhqp7WoDpSu9OBvrtFgYAO.jpg
  • 69
@daeun god od war grałem niedawno na pc i grało mi się w to super. A niektóre walki z Walkiria mi były całkiem trudne, więc dawały satysfakcję. Za to zgadzam się co do tlou i uncharted. To są gry, w których ciągle robi się to samo, tylko w kolejnych lokacjach. I tak w kółko. Drake się gdzieś wspiął, już jest bardzo blisko celu, kiedy nagle pojawia się super przeciwnik, który oczywiście był
@daeun: mi pyklo 35 godzin juz, prawie wszystko z drzewek ulepszen mam odblokowane, miecz ulepszony niemal na maksa itp. i mimo, ze nie jestem jakims wymagajacym graczem, bo takie far cry czy asasiny raczej lykam bez popity i sie dobrze na nich bawie, to w ta gierke juz nie daje rady. Poczatek obiecujacy, ale pozniej tylko gorzej. Na ogol nie przeszkadzaja mi misje typu przynies, podaj, pozamiataj, tak tutaj doslownie kazdy
@zalogowany_jako takie same gry AA jak na ps5 tylko że za darmo w ramach abonamentu GPU, tylko w tym tygodniu dostaliśmy AC odyssey, deathloopka i Metal Hellsingera. ¯_(ツ)_/¯
A u was co? Jakis paździerz przekonwertowany z EA play albo przerzucony z ps now? XD Słabiutko.

Pozatym nie jest to wpis o Xboxie, tylko patologii na scenie gejmingowej zapoczątkowanej przez Sony Komputer Entertejment. (,)
@gezorrr narazie gram w Dying Light 2, elden ring oczywiście też wezmę na warsztat, ale poczekam aż cena spadnie do stówki. To jest mój max jaki przy obecnych cenach używek jestem w stanie dać za grę. ( ͡ ͜ʖ ͡)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@daeun: nie wiem co tam dodali. W sumie większość gram w Fifę, mam na koncie 200 gier (nie na platynę) z których zazwyczaj czerpałem przyjemność i na siłę nie szukałem powodów do szczekania. Teraz mam vr od meta i również dobrze się bawię pomijając elementy grafiki bo jest w #!$%@? średnia, gra się bardzo ciekawie.
W przyszłości kupię skrzynie bo mam parę strategii do ogrania.
Miej trochę rigczu.