Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Biore lek brintellix wraz z welboxem i lekarz mi zapisal brintelix na 100% ktory kosztuje 120zl a nie 30% ktory kosztuje ok. 35zl.
Od czego to zalezy jak mi lekarz to wypisze?
Za welbox place ok. 90zl miesiecznie, brintelix 35 a teraz jak mam placic 120 to sie chyba zesram. Psychiatra za wizyte 200-300zl, ostatnio rozwazalem psychoterapie...
Najgorsze jest to ze wizyte u psychiatry zaplacilem 200zl 3 dni temu i wypisal mi na 100% a nie na 30%. Od czego to zalezy?

#pytanie #psychiatra #depresja #gorzkiezale #leki #zdrowie #psychiatria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632217f91afdc4d5a91cd340
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Biore lek brintellix wraz z welboxe...

źródło: comment_1663265656ows9bBYrlRPdIb804LfTjd.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania:
100% 119,23zł - pełna płatność
30% 35,77zł - leczenie dużych epizodów depresyjnych u dorosłych, u których w leczeniu bieżącego epizodu nie uzyskano poprawy mimo zastosowania leku z grupy selektywnych inhibitorów zwrotnego wychwytu serotoniny lub z grupy inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny i noradrenaliny

Aka musisz być chory psychicznie (depresja umiarkowana i wyżej) i musi być historia choroby że leczyłeś sie czymś innym i nie pomagało.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja zagadałem z moją psychiatrą (chodzę prywatnie), że ten lek jest refundowany i czy dałoby radę coś zrobić (akurat chyba od 2020r. stał się refundowany, a ja zaczałem go brać pod koniec 2019r.) i wpisała mi, że inny lek mi wcześniej nie działał [zgodnie z prawdą] + depresja umiarkowana i poszła refundacja i nikt nie umarł. Niestety z czasem przestał na mnie działać :/
  • Odpowiedz