Wpis z mikrobloga

Niektóre fajnowykopki tak zapędziły się w idealizowaniu Ukrainy, że próbują wybronić ewidentny symbol inspirowany nazistowskim totenkopfem używanym przez 3 dywizję pancerną SS. Czaszka jest identyczna tylko uwspółcześniona, dodano ochraniacze słuchu i hełm.

#ukraina #wojna #rosja
Pobierz AdamKarolczak02137 - Niektóre fajnowykopki tak zapędziły się w idealizowaniu Ukrainy,...
źródło: comment_16632523988M6q2xRfhDEPlQafuqQ6wp.jpg
  • 170
@hurb Niestety ale prawda jest taka że naziści wypaczyli znaczenia wielu symboli. Sama swastyka została całkowicie wypaczona, i Polscy żołnierze nosili ją na klamrach pasów przed wojną. Tu jest właśnie pies pogrzebany. Dzisiaj niestety mało kogo obchodzi co symbol oznaczał przed wypaczeniem przez nazistów.
@AdamKarolczak02137: Jak na twitterze pokazałem że żołnierz UA ma motyw z SS Totenkopf to zostałem oskarżony(przez https://twitter.com/Zernath388 )o bycie pożytecznym idiotą działającym na pożytek ruskiego miru, nikogo to nie razi ani nie martwi prócz mnie.

Czekam na bana za rozpowszechnianie "nieprawdziwych informacji"

Pobierz WyrwalemChwasta - @AdamKarolczak02137: Jak na twitterze pokazałem że żołnierz UA ma m...
źródło: comment_1663261642u3z4nM68jGiJ9xEV2fTEOa.jpg