Wpis z mikrobloga

@technojezus mordeczko, czemu mnie obrażasz? Z drugą częścią Twojej wypowiedzi zgadzam się w 100% a o symbolu klucza nie wiedziałem i też jakbym wybierał sobie naszywkę to bym nie powiązał go z jakimiś nazistowskimi oddziałami.
  • Odpowiedz
Nie bronie nikogo, jedynie mówię że nie widać na tym jednym obrazku który dał, tego samego symbolu co na innym w idealnej jakości


@Efylsyndefyl: A od kiedy chłopie to ma być 100% replika danej grafiki/loga? Naprawdę nie kompromituj się

@Vladimir_Kotkov:

mordeczko, czemu mnie obrażasz? Z drugą częścią Twojej wypowiedzi zgadzam się w 100% a o symbolu klucza nie wiedziałem i też jakbym wybierał sobie naszywkę to bym nie powiązał go
  • Odpowiedz
Jaką symbolikę? czaszki i piszczeli xDD Wyjmij kija polski husarzu xDD


@dzakubmwo: ale dlaczego się kompromitujesz? Czaszka to wzór totenkopfu nazistów. Tutaj nie chodzi o sam symbol czaszki, a o to, że to kalka praktycznie 1:1 do tego co naziole używali. Dodatkowo na hełmie logo dywizji SS Adolf Hitler, a Ty się jeszcze pultasz xDDDDDD

Weź rozpęd i uderz w śćianę
  • Odpowiedz
@technojezus Typie jak ty masz problemy z czytaniem ewidentne lmao. Ja mówię że na niewyraźnym zdjęciu gówno widać co tam za symbole są, a ty o nawiązywaniu do totenkopf. Nie błaźnij się proszę. Pisałem powyżej ale nie umiesz czytać ze zrozumieniem jak mówiłem. Nie bronię symbolu ani gościa z tą naszywką, tylko głupie jest popadanie w paranoję nawet nie widząc czy dana naszywka ma nazistowski symbol. Bo takich czaszek możesz znaleźć i
E.....l - @technojezus Typie jak ty masz problemy z czytaniem ewidentne lmao. Ja mówi...

źródło: comment_1663318398h9nnBUICAtHqeW1PosUd4O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Efylsyndefyl: Ale po #!$%@? ty znowu wstawiasz jakieś gówno obrazki czaszek?. Naprawdę ja już mam pewność, że masz jakieś problemy intelektualne. Czaszka to normalny symbol, natmiast jak jest upodabniania do tej z SS totenkopfu, to trzeba być totalnym imbecylem aby to negować. Chyba jest różnica, ale widzę że taki ekspert szpagatowy jak Ty nadal tego nie rozumie. To już nie moja wina

Układ czaszki i kości jest identyczny, różnią się tylko
technojezus - @Efylsyndefyl: Ale po #!$%@? ty znowu wstawiasz jakieś gówno obrazki cz...

źródło: comment_1663318494iASXbPbYixgLvjgdg5jSmj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@technojezus Dobra niech Ci będzie. Masz rację. Chodziło mi jedynie czy ta czaszka u ochroniarza posiada również ten klucz w tarczy ale nie rozumiałeś co chciałem przekazać. Bo moim zdaniem sama czaszka to jedno, takie można kupić legalnie ale z symboliką dywizji SS już nie, bo to ewidentne propagowanie. Stąd moje wysrywy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dobra niech Ci będzie. Masz rację. Chodziło mi jedynie czy ta czaszka u ochroniarza posiada również ten klucz w tarczy ale nie rozumiałeś co chciałem przekazać


@Efylsyndefyl: zrozumiałem i ten klucz to także symbol 1 dywizji pancernej SS ,,Adolf Hitler'' o której zresztą też pisałem. Po prostu nie rozumiem tego waszego usilnego wybielania tego. Nawet nie wiem jaki to ma sens, kiedy takie osoby jak ja, które prostują te ewidentne bzdury
  • Odpowiedz
@technojezus Ale ja nie wybielam, w żadnym wypadku. Chodziło mi od początku o ten głupi symbol na samej czaszce, ponieważ moim zdaniem skoro sama czaszka jest legalna w sklepach chociażby czeskich, to MOIM zdaniem nie propaguje ona nazizmu w takim stopniu jak właśnie ta z insygnią dywizji SS. I dlatego nie powinno popadać się w paranoję dopóki nie potwierdzi się czy ten symbol u ochroniarza to ta insygnia czy nie, bo któryś
  • Odpowiedz
@Efylsyndefyl: sama czaszka nie propaguje, bo jest w hełmie, ale widać ewidentnie wzrozowanie się na czaszce SS. Nie byłoby w tym nic złego, ale zastosowano na tym emblemacie, na hełmie także logo 1dp. Adolf Hitler, co kompletnie klasyfikuje już cały emblemat za nazistowski.
  • Odpowiedz