Wpis z mikrobloga

@AdamKarolczak02137: wrzuć zdjęcie/skan swojego dowodu, zasłoń zdjęcie swojej twarzy, nazwisko i datę urodzenia. Pokaż, że jesteś Polakiem, a nie kacapem. Pewnie jesteś kacapem i nic nie wrzucisz, bo nie masz polskiego dowodu.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137 Nie zesraj się. Typ ma jakąś naszywkę, która jest podobna do jakiejś naszywki sprzed stu lat niemal, a Ty robisz guwnoburze. Chłop pewnie jest potomkiem ludzi, którzy nawet nie pamiętają tamtych czasów. Serio warto już chyba darować sobie takie głupie uprzedzenia.
  • Odpowiedz
@AdamKarolczak02137: a okej to w takim razie juz mi sie podoba bardziej rosja ktora gwalci dzieci bo koles ma czaszke na plecaku. przez te czaszke to juz popieram rosje ktora mordowala cywilow w buczy
zamknij juz te dziursko swoje bo nie mam na was sily. idz sie napij wody z odry czy cos
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AdamKarolczak02137: Ukraińcy ciągle pokazują że uwielbiają zbrodniarskie naziolskie insygnia ale dla typowego Polaczka Polski narodowiec zły ale już ukraiński naziol to chwalebny człowiek xdd ja rozumiem że wspieramy Ukrainę w ich wojnie z Rosją ale nazioli trzeba tępić i nie dawać przyzwolenia na takie rzeczy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AdamKarolczak02137: masowa halucynacja na wykopie. Nadal jestem całym sercem za Ukrainą i takie obrazki mojego nastawienia nie zmieniają, ale wstawianie randomowych czaszek i udawanie, że ten totenkopf nie ma nic wspólnego z nazizmem to albo skrajny ddbilizm albo banda dzieciaków, która nie widzi prostego związku. Nie wiem jak bardzo zaślepionym trzeba być, żeby udawać, że to w porządku. Gdyby takie same zdjęcie pochodziło z rosji to byłby wielki krzyk, że ruscy
  • Odpowiedz
@Efylsyndefyl: @walenty-merkel: @spidero: @Vladimir_Kotkov: czy wy jesteście upośledzeni intelektualnie?

@AdamKarolczak02137: ma rację. Ja wspieram Ukraińców, ale tutaj ta czaska jest inspirowana jak drut 3 dywizją pancerną SS ,,totenkopf" Dodtkowo na hełmie mamy logo kolejnej dywizji pancernej SS -
1 Dywizja „Leibstandarte SS Adolf Hitler”

Dalej jsst klafka z filmiku jak Ukrainiec zwalczał ruskich w okopach. Gość ma czaszkę SS i celtę.

Dla mnie to mogą sobie ze
  • Odpowiedz
@technojezus Nie mów na mnie upośledzony jak nie przeczytałeś wypowiedzi ze zrozumieniem ¯_(ツ)_/¯ Nie bronie nikogo, jedynie mówię że nie widać na tym jednym obrazku który dał, tego samego symbolu co na innym w idealnej jakości. Reszta może tak, ale ja nie. Bo jak widać w internecie można dostać pierdyliard bardzo podobnych naszywek a kwestia dotyczyła dodatkowo klucza w tarczy którego na fotce z wpisu nie widać z racji gównianej jakości. Proste.
  • Odpowiedz