Wpis z mikrobloga

@PanBulibu: Ja was komplet nie rozumiem. Nie chcecie mieć z religią nic wspólnego, ale i tak codziennie zaglądacie co u tych kat0li słychać.

Tak jak z #tvpis. Wszyscy gardzą tą stacją propagandową, ale i tak codziennie o 19 (?) - nie wiem, nie oglądam, zasiadacie z siusiakiem w ręku i oglądacie xD

Ja za małolata przestałem sie interesować kościołem i tylko na wykopie widze tego typu posty ludzi, którzy nic
Ja was komplet nie rozumiem. Nie chcecie mieć z religią nic wspólnego, ale i tak codziennie zaglądacie co u tych kat0li słychać.

@Mr_3nKi_: Możesz sobie nie chcieć mieć nic wspólnego z religią w Polsce, ale i tak ona bardzo się interesuje Tobą i ma ogromny wpływ na Twoje otoczenie, a więc i na Ciebie. Katolicyzm to nie jest jakiś wyimaginowany problem, o którym wystarczy nie myśleć żeby zniknął. To gigantyczna sekta,
na Twoje otoczenie, a więc i na Ciebie.


@JamKarzeu2: Jakoś przez te X lat nie odczułem tego.

Katolicyzm to nie jest jakiś wyimaginowany problem, o którym wystarczy nie myśleć żeby zniknął.


Katolicyzm sam w sobie nie jest problemem. To ludzie są problemem.

To gigantyczna sekta, która szczuje na każdego kto tylko śmie mieć własne zdanie na jakikolwiek temat i swoje łapska trzyma niemalże wszędzie i ciągle im mało.


Ale nie wkładaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
ale to wy widzicie w tym problem. Ja tylko napisałem, że w ogóle nie interesuje sie religią/kościołem i jakoś żyje po swojemu. Kościół/religia nie wchodzi mi z brudnymi buciorami do domu. Są komplikacje, jeśli mówimy o małżeństwach jedno płciowych, ale poza tym jakoś nie widze, żeby kościół/religia stała za oknem i krzyczała do mnie, żebym zapi##dalał do kościoła, bo mnie pan buk ukarze.


@Mr_3nKi_: No, a przykładowo systemowe ukrywanie pedofilii Ciebie