Wpis z mikrobloga

Efekty specjalne zajebiste, fabuła ciekawa, gra aktorska spoko, dobór aktorów: nienajgorszy.


@biesy: gwiezdne wojny nowe tez ci sie podobały i 3 faza marvela, ta 2020-2022 ? ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
fabuła ciekawa


@biesy: Możesz mi powiedzieć co ciekawego się wydarzyło przez ostatnie 3 odcinki? xd nie zasługuje na więcej niż 6/10
  • Odpowiedz
  • 0
@biesy typowa lewacka wolnosc wypowiedzi - mozesz miec swoje zdanie ale tylko takie jak ja xD jak masz inne to cie obraze i co mi zrobisz ¯_(ツ)_/¯ dziecinada
  • Odpowiedz
@biesy: Przeciez ten wysryw amazoński to jedna z największych porażek produkcyjnych w historii filmów/seriali xD

Pomijając już przeładowanie polityczną poprawnością, to to jest fatalne pod każdym możliwym kątem produkcji filmowej/serialowej: CGI jest owszem bogate i zaawansowane, ale #!$%@?, oni #!$%@? na to 1mld dolarów xDDD Jakie inne miało by być? Poza tym nie zmienia to faktu, że jest równocześnie totalnie sterylne i sztuczne.
Ale to wszystko jest nic przy tym jak
  • Odpowiedz
Tyle tylko potrafi z siebie wydukać neuropa gdybchce bronic tego serialu, wyzywanie od piwniczniakow, dzbanów i fanatykow xD
Zero merytoryki za to pełno sprowadzania do absurdu i urojeń, typowe dla was
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@biesy: Jak dla mnie serial jako samo dzieło filmowe zasługuje na najwyżej 4/10 lub 5/10, czyli ocena na filmwebie adekwatna. Jako adaptacja to oczywiście jest 0/10, nie da się tego ocenić jako adaptację, bo to nie jest adaptacja czegokolwiek, ale jako serial sam w sobie jest co najwyżej średniakiem.
  • Odpowiedz
i to takie, które miały normalną treść i nie były zbiorem hejtu i przekleństw?


@redemptor: ta, "normalne" xD

opinie krytyków w 2022 są gówno warte


@vieniasn: za to opinie wściekłych prawicowych płatków śniegu, które nawet nie oglądały serialu i dają 1 są więcej warte, co? xD
  • Odpowiedz
@biesy czemu nie wymyśla dla Murzynow jakichś nowych ciekawych historii żeby nikt się nie czepial, tylko kuszą przerabiać wszystkie stare.

Serio pytam, bo już w remakeach mam wrażenie ze nie chodzi o nic innego niż o to żeby aktorem roli poprzednio granej przez człowieka o urodzie kaukaskiej był Murzyn.
  • Odpowiedz
@biesy: > fabuła ciekawa, gra aktorska spoko, dobór aktorów: nienajgorszy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już pomijam że z Tolkienem ten serial łączy tylko tytuł i niektóre nazwy miejsc i postaci. To jest po prostu nudne jak flaki z olejem. Dialogi durnowate, drewniane aktorstwo, dobrani dobrze jedynie
  • Odpowiedz
@biesy: co ty bredziez? Przecież ten serial wygląda jakby był zrobiony za 1/10 budżetu LOTRa, zbroje z tektury i gumy, aktorstwo jak z klanu, historia pisana na kolanie, uniwersum oplute XD.

Przekilkalem dwa pierwsze odcinki spiracone ale dalej nie idzie po prostu bo taka bieda
  • Odpowiedz
@biesy: Opinia widzów > opinia krytyków. Tak samo jak opinia graczy > opinia krytyków. Film to sztuka, więc jak się ludziom nie podoba to jest do dupy, bo nie ma absolutnych, obiektywnych kryteriów pozwalających jednoznacznie oceniać "wartość" danej produkcji - gdyby były, nie potrzeba byłoby krytyków.
  • Odpowiedz
nerdy-piwniczaki


@biesy czyli jak ktoś ma inną opinię niż ty, to nie może się wypowiadać XD
Umówmy się amazon liczył na tych nerdów, bo normalny człowiek nie wie nawet czym jest Silimarilion. Zrobili gówno i tyle.
  • Odpowiedz