Wpis z mikrobloga

@vieniasn: jeżeli założyć, że oceny wystawiają normalni użytkownicy, a nie nerdy-piwniczaki.

opinie krytyków w 2022 są gówno warte


@vieniasn: a w którym roku nie były
  • Odpowiedz
@biesy: czy burzyłeś się też gdy imdb bez skrupułów cenzurowało negatywne (czy nawet mniej pozytywne) recenzje użytkowników? i to takie, które miały normalną treść i nie były zbiorem hejtu i przekleństw?
  • Odpowiedz
@biesy: wiesz każdy ma prawo do własnej oceny. np ty stwierdzasz

fabuła ciekawa, gra aktorska spoko, dobór aktorów: nienajgorszy


a ja uważam że z fabułą wrzucili trochę durnych pomysłów, grze aktorskiej czasem brakuje a dobór aktorów jest również przeciętny i np. gościu grający Arondira jest bardziej elficki niż reszta aktorów których dobrali do ról elfów, zrobili to kiepsko bo raptem udało im się zrobić jednego czy dwa fajne elfy.
Osobiście
  • Odpowiedz
czy burzyłeś się też gdy imdb bez skrupułów cenzurowało negatywne (czy nawet mniej pozytywne) recenzje użytkowników? i to takie, które miały normalną treść i nie były zbiorem hejtu i przekleństw?


@redemptor: nie burzyłem się, bo:

1. co mnie obchodzi imbd?
2. oceny były wystawiane przed premierą, po samych zwiastunach i na tej podstawie masowo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@biesy: Nie wystawiałem oceny ale jakbym miał wystawić po 3 odcinkach to bym rzucił jakimś 3/10.
Efekty specjalne, zajebiste. No i to właściwie tyle. Fabuła? Na razie nie wiadomo do czego w ogóle dążą bohaterowie. Ja rozumiem powolny rozwój, ale tutaj po 3 godzinach nie wiem do końca na co patrzę i dlaczego ci ludzie robią to co robią.
Gra aktorska, nie przyczepie się do nikogo poza Galadriela, która jest
  • Odpowiedz
jeżeli założyć, że oceny wystawiają normalni użytkownicy, a nie nerdy-piwniczaki.


@biesy: co w tym dziwnego, że serial, który po prostu się wysrał na fanbase tego serialu, jest źle oceniany przez fanbase tego serialu?
  • Odpowiedz
o tu obrażasz ludzi którzy mają inne zdanie niż ty


@vieniasn: nie, tu nazywam nerdów piwniczaków po imieniu.

Fabuła? Na razie nie wiadomo do czego w ogóle dążą bohaterowie. Ja rozumiem powolny rozwój, ale tutaj po 3 godzinach nie wiem do końca na co patrzę i dlaczego ci ludzie robią to co
  • Odpowiedz
co w tym dziwnego, że serial, który po prostu się wysrał na fanbase tego serialu, jest źle oceniany przez fanbase tego serialu?


@Cinkito: jak serial mógł mieć fanbase, skoro dopiero co powstał? xD
  • Odpowiedz
jak serial mógł mieć fanbase, skoro dopiero co powstał? xD


@biesy: Ty tak serio piszesz? Tak samo Wiedźmin miał ogromny fanbase zanim powstał serial.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@biesy:

ja tam kumam. Może to tu leży problem? xD

No raczej w #!$%@? storytellingu leży problem, który Ci może umyka bo coś się dzieje na ekranie i są ładne obrazki? XD
Może napisze inaczej, abyś się nie #!$%@?ł na zasadzie "hurr durr nie rozumiesz". Rozumiem co się dzieje, wiem gdzie znajdują się te postacie, ale nie ma w tym żadnego hooka który by mnie zainteresował. Dialogi tutaj nie są
  • Odpowiedz
@greven: W zasadzie mogę podpisać się pod całą opinią. Serial przepiękny wizualnie, bardzo mi odpowiada ten styl graficzny. Ale co z tego, jak zupełnie nie obchodzi mnie żaden z wątków. Utknąłem gdzieś w połowie trzeciego odcinka i nie wiem, czy wrócę do ogladania. Z 15 lat temu bym to pewnie oglądał dla samych widoczków, ale teraz jednak człowiek mniej czasu ma i musi jakąś selekcję prowadzić.

Taki Ród Smoka zjada
  • Odpowiedz