Wpis z mikrobloga

@asiajasiabasia Radziłabym skasować @mechanior bo żadna dyskusja internetowa nie jest tego warta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki. Faktycznie jestem ponad pół roku poza krajem, wszystko legalnie tak wiec luzik ale dzieki za rade. Zawsze mówię że jestem z Polski i dla mnie powiedzieć że mieszkam tam gdzie pracuje było by dziwne. Mieszkam w Polsce z rodziną ale jak trzeba będzie to się wyprowadzę w jakieś cieplejsze rejony.
  • Odpowiedz
Powinno być tak - single i żyjący bez kościelnego - 0 kWh odrazu prąd po #!$%@? cenie. Jak ktoś ma kościelny to friko.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LittleOpa: jak słyszę takie #!$%@? to mi się nóż otwiera w kieszeni.
Bo ludzie nie umiejo
Ja umie a mam agd na energię elektryczną.
Dobry limit!
#!$%@?ć wincyj jak nie oszczędzają.

Każdy ma takie same warunki przecież: takie same powierzchnie, taka sama rodzina, takie samo ogrzewanie.
Zabrać węgiel, ograniczyć gaz i podnieść opłaty za prąd.
A no zapomniałem, można palić byle gównem jak będzie zimno, dobry pan pozwolił.
#!$%@?ć ten nieudolny
  • Odpowiedz
@kaaban: jak cię nie stać na życie w Polsce to się wyprowadź, super rada Panie mądry. Zresztą nie chodzi o mnie - chodzi o perspektywę. W tym kraju nigdy nie będzie odpowiedzialności obywatelskiej z podejściem "mi się dziś nie dzieje krzywda to mam innych w dupie". Mam znajomego co zarabia 3500 do reki, zona 2000 przyniesienie, do tego 500+ i mówi, że mu na wszystko starcza i jeszcze mu zostaje! Czy
  • Odpowiedz
Przy rodzinie pięcioosobowej taka pralka pierze codziennie, suszarka do włosów, mikrofala i inne urządzenia tego typu też używane są częściej.


@shitman6: mają patusy z czego płacić. Przez 7 lat wystarczająco dużo wyciągnęli z budżetu (500+, wyprawka +, bon turystyczny, tip, itd)
  • Odpowiedz