Wpis z mikrobloga

@DywanTv: Już CI raz pisałem, w takie bajki nie ma co wierzyć :P

"300mg of Test C per week, 50mg of Anadrol on heavy training days, 25mg on the other days, 5mg of TB-500"

To są jego słowa, jego rzekomy cykl w "peaku"... i bierze tyle przez 2-3lata? I nic więcej?
I w tydzień zejdzie 10kg, a potem w jeden-dwa dni zyska 10kg i przy tym wyglada „normalnie”? Uruchom głowę ;)


@Poemat: waga 24h przed. Już nawet biorąc pod uwagę to jakim freakiem jest, 10% i więcej w 24h to za dużo, żeby nie stracić siły. Zwykle zbija 6-7kg na styk i widać to zmęczenie na siadach.

On jest GOAT, my nie.


@DywanTv
Dokładnie. Często sam zaznacza, że w tym sporcie najważniejszy
@Saprofit: Nawet nie niemal, tylko każdym. Czynnik nie do przejścia towarem, treningiem, czy innymi rzeczami którymi ludzie zawracają sobie za bardzo głowę, albo zwalają winę niepowodzeń/powodzenia innych ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziło mi bardziej o to, że on często zaznacza jak ktoś pyta o jego proces, żeby się nie sugerować bo po prostu jest do tego wybitnie predysponowany.
@Poemat: @DywanTv: @bdm_bq: @shdw: @Darksed: Panowie nie rozumiecie... Ja BARDZO chciałbym wierzyć, w to co mówi, że wali tak mało towaru, że poniższe dawki to największe jakie walił.

"300mg of Test C per week, 50mg of Anadrol on heavy training days, 25mg on the other days, 5mg of TB-500

Bo to by oznaczało że można walić bardzo malutko a bić absolutne rekordy. Czyli sam w przyszłości mógłbym
@IntruderXXL:

Bo to by oznaczało że można walić bardzo malutko a bić absolutne rekordy. Czyli sam w przyszłości mógłbym walić mało a zajść super daleko, no wymarzony scenariusz...


Raczej to by znaczyło że Haack może bić malutko i robić rekordy. Czy Ty byś mógł to niewiadomo, bo Haackiem nie jesteś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@IntruderXXL: Tylko Ty dalej nie jesteś na bombie, więc nie wiesz jak organizm zachowuje pod kątem wagi/gospodarki wodno-mineralnej/glikogenu mięśniowego etc. Niemożliwe praktycznie jest, żeby on wrzucał niebotyczne ilości SAA i ciągle kręcił się w około tej samej wagi. Niemożliwe jest stracić w "moment" 10% wagi ciała i ja odzyskać po 24h oraz być zdrowym psychicznie oraz fizycznie.
To właśnie odróżnia jego od reszty, Bolta od polskich sprinterów, Phelpsa od Otylii itd.
@IntruderXXL: tylko to jest tak, jak z działaniem alkoholu i leków. Jednego porobi parę kieliszków a inny po pół litra może normalnie wsiąść za kółko. Genetyka wychodzi też przy odpowiedzi na środki, a nie tylko przy treningu.