Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski i do ich #logikaniebieskichpaskow. Czy związali byście się z #rozowepaski lvl 21 która jest: bardzo chuda, ma praktycznie zerowy biust, małą pupę, ubiera się mało nowocześnie, jest praktykującą katoliczką, czyli żadne #seks przed ślubem nie wchodzą w grę, ma ładną buzię, ale nie maluje się, natomiast z zachowania jest cichą, spokojną, sztywną osobą, emocjonalną, miłą, uprzejmą, pomocną, ugodową, mającą wiele miłości do dania i na pewno godna zaufania?
#zwiazki #ankieta #kiciochpyta #szaramyszkadlaanonka

Czy mógłbyś być w związku z Bogumiłą z opisu

  • Tak 23.4% (412)
  • Nie 68.0% (1199)
  • Jestem różową lub gejem i sprawdzam 8.7% (153)

Oddanych głosów: 1764

  • 79
jest praktykującą katoliczką, czyli żadne #seks przed ślubem nie wchodzą w grę,

Ludzie się skupili na tym seksie, ale katolicyzm to masa innych poglądów, wierzeń i dogmatów, a tu byśmy nie doszli do konsensusu w żaden sposób- brak skłonności do zmany poglądów, analizy ich zakładając, że nie są obiektywne na starcie ją dyskwalifikuje

sztywną osobą

To kolejny redflag- związek to w większości spędzanie ze sobą czasu, a kiedy ktoś wiecznie wprowadza grobową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@costusmierdzi: z własnego doświadczenia tak, wszedłbym, bo wszedłem w taki związek z nieco starszą osobą, która poza wyglądem (żonka nigdy płaska nie była) spełniała i spełnia wszystkie opisane cechy. I od ponad 4 lat małżeństwa poprzedzonego chodzeniem ze sobą i narzeczeństwem czuję się naprawdę kochany i zaopiekowany.

Inb4 nie było seksu przed ślubem więc na pewno b8 i walisz konia do zlewu pszegryfie HEHE.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@costusmierdzi:

bardzo chuda

Sam mam niedowagę, ale pytanie jaki poziom tej chudości, bo jak anoreksja to nie wiem

ma praktycznie zerowy biust

#malecyckitezsafajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

małą pupę

#malepupytezsafajne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ubiera się mało nowocześnie

Czyli jak?

jest praktykującą katoliczką

#!$%@?ście. Chyba że jakaś skrajna nawiedzona to nie.

żadne #seks przed ślubem nie wchodzą w grę

No i zajebiście, po
@costusmierdzi: nie, bo to że ktoś jest jakiś nie znaczy że będzie taki sam jak już dostanie to co chce czyli faceta któremu na niej zależy i jest już jej. Jeżeli nie mówisz o sobie to nie jesteś w stanie stwierdzic że jest godna zaufania.

Po drugie to już własne podejście, to że nie jestem wierzący nie chce ślubu kościelnego ani kupować kota w worku bo seks może nie wychodzić.
Szkoda :( bo to moja kuzynka, nie może faceta znaleźć


@costusmierdzi: No niestety, dopóki nie wyleczy się z katotalibstwa, nie znajdzie. Nikt normalny nie będzie się pchał w taki układ. A jak znajdzie, to jakiegoś katola, a ten to gorszy niż typowy łobuz. Nie będzie szczęśliwa.

Jak chce szczęścia, niech się nie wygłupia i przestanie wierzyć w bajki. Dorosła jest, to jest dobre dla dzieci co chcą quada za wafelka.