Wpis z mikrobloga

Dziś w #krakow mgła, z lotniska jeszcze nic nie odleciało z tego powodu.
Pierwszy samolot jaki dziś powinien wylądować to Ryanair z Budapesztu.
Ze względu na mgle samolot jest w holdingu nad miastem.

Mimo, że boarding do Budapesztu nie został otwarty, bo nie ma po co, jakieś 100 osób stoi już od 20 minut w kolejce. Zero logiki, zero myślenia.

Skąd głównie w Polsce bierze się to stanie na godzinę przed to ja nie zrozumiem nigdy, mimo że dużo latam.

#flightradar24
Andczej - Dziś w #krakow mgła, z lotniska jeszcze nic nie odleciało z tego powodu.
Pi...

źródło: comment_1663047120p3a8W8DCwDzoGs5qo0RSxI.jpg

Pobierz
  • 28
@Andczej: rozumiem tych co maja duzy bagaz i chca walczyc o miejsce w schowku ale przeciez to nie sa wszyscy xD elegancko czekam na last call i w chodze... A i tal jeszxze musze stac i czekac
To samo jest w pociągach. 5 min do wjazdu na peron, a tłum już się ustawia na korytarzu przed drzwiami. Rozumiem organizacje, chęć bycia gotowym do wyjścia, ale no nie wiem…nie wiem.


@login_89: sam tak często robię. Wytłumaczenie jest proste. Jeśli jest to popularna relacja typu Kraków-Warszawa, to zazwyczaj nie ma wtedy szans na złapanie taksówki, którą wszyscy ci ludzie zaczynają zamawiać po wyjściu z pociągu. Raz tak nie spieszyłem się
@AdamES: @Andczej: Myślę, że to psychologia tłumu z dwie osoby wstaną reszta idzie, do tego przyczajenia z PKP no i dużo ludzi leci ten pierwszy czy drugi raz

To samo jest w pociągach. 5 min do wjazdu na peron, a tłum już się ustawia na korytarzu przed drzwiami. Rozumiem organizacje, chęć bycia gotowym do wyjścia, ale no nie wiem…nie wiem.


@login_89: Ostatnio wjeżdżając do Krakowa tak odwaliłem bo pociąg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@goferek: w Gdańsku to często jest skomunikowanie a raczej jego brak z SKM, ileż to razy wieczorem, jak moje pendo podjeżdżalo na peron, widziałam z okna jak SKM i ucieka i następna za godzinę ¯\(ツ)_/¯ ale zwykle były te 4 minuty na zmianę peronu i to była istna walka z czasem ¯\(ツ)_/¯