Wpis z mikrobloga

Trudno, z porażką trzeba się pogodzić i wyciągnąć z niej wnioski. Innej drogi nie ma.
Wczorajszy finał to dla mnie ta sama kategoria, co ćwierćfinał z Francuzami w Tokio czy mecz z Włochami w 2015 na Pucharze Świata. Tak wiem, tym razem nie skończyło się tak źle, mamy medal. Ale najprawdopodobniej to wczorajszego meczu nigdy nie wrócę.

#siatkowka
  • 6
@groman43: ja wyłączyłem w trakcie trzeciego seta - moim laickim okiem już widziałem, że jesteśmy rozbici w przyjęciu, a wygrana pierwszego seta to chwilowa słabość Włochów i znakomita gra Śliwki oraz Bieńka na serwisie.

Cieszy ambicja naszych siatkarzy i niedosyt po srebrze, wierzę, że w Paryżu będziemy silniejsi i Kurka oraz Zatorskiego dobrze się zastąpi.
@woj_st: moim zdaniem to dobry moment, by ustąpili miejsca. Zatorski rozegrał przeciętny sezon w Resovii, znacznie lepszy w reprezentacji, jednak poniżej swoich możliwości z poprzednich lat. Kurek już będzie wiekowym atakującym, na drugiego mógłby iść, ale nie wiem, czy go zainteresuje taki układ.
@DerMirker: prawda. Nie bedzie lepszego momentu niz teraz żeby odstawic zatorskiego. Kiedys byl klase wyzej niz inni polscy libero, a teraz jeszcze po tym regresie formy w tym sezonie nie ma sensu stawiac w niego w kazdym meczu, bo potem z reka w nocniku zostaniemy i nieogranym miedzynarodowo libero w wazniejszych meczach.
Szkoda, ze popiwczak nie dostał wiecej minut na tym turnieju.