Wpis z mikrobloga

@Martinos30: hakiery xD jak mnie te slowko smieszy xD Ja nie wiem czemu oficjalnie nie zmakna tego sklepu, przeciez te 3-4k osob co kupuje to jest nic. Mam nadzieje ze ludzie z PGG nie czytaja wykopu i tego nie zrobia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sSpoko: co ty dupisz? Bo sie zalogowales w 5 sekund po otwarciu strony sklep.pgg.pl/login? Ich to do reszty pogielo xD czekam az za odpalenie strony z zakladki dostaniesz bana zamias wpisac calosc z klawiatuty wlacznie z www. na poczatku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sSpoko: To jest akurat dodane jak ktoś używa skryptu na odblokowywanie przycisków dodawania do koszyka lub stare skrypty na przyciski. Ciekawostka - komunikat pojawiłby się również wtedy, gdyby szło wybrać ilość ton w jakimś węglu i ktoś by sobie zmienił ilość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sSpoko za automatyczne uzupełnianie formularzy na stronie


Na moje to akurat strona logowania powinna być w wyjątkach. Nie znam literalnie nikogo, kto poluje przez jakiś dłuższy czas i za każdym razem wpisywałbym dane z palca. Ale kto ich tam w sumie wie xD
@nugla3371: ten ich skrypt po prostu sprawdza czy były dokonywane zmiany pod elementem class .shop to jest informacyjnie tak wyświetlane przecież ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grażynkowe odblokowywanie przycisków i tak nic nie daje bo trzeba mieć załadowaną główną strone z zalogowanym kontem i dostępnością towaru. Tu tkwi problem żeby taką załadować, a nie odblokować przyciski.