Wpis z mikrobloga

@nilfheimsan: wchodzimy na http://dustcoin.com/ wpisujemy wartosc np 2400 kH/s dajemy z prawej day i wychodzi nam na miesiąc w zależności co kopiemy 600-950 dolarow ( wiadomo kurs sie wacha, to co kopiemy moze spasc jak i wzrosnac ) koszt takiej koparki to 7200zl. Uwzgledniajac srednio daje nam to 2000zl okolo, odliczyc miesieczny prad i mamy okolo 1500zl z tego na miesiac. Koparka powinna sie po 4 miesiach zwrocic. Oczywiscie wszystko sie
@bakoq3: nie licz tak, bo trudnosc wzrasta raczej caly czas, w uproszczeniu zaloz 5-10% spadku zyskow na dwa tygodnie to juz ok. 6 miesiecy wychodzi. nie wiem czy to bezpieczne przy krypto ktore dosc szybko sie zmieniaja
@nilfheimsan: racja krypto to nie pewny biznes, warto też kopać zupełnie nowe coiny gdzie początkowy difficulty jest śmiesznie niski, można też potem częścią spekulować.. taka ruletka trochę
@nilfheimsan: wartosc digitalcoina poszla dwukrotnie w gore, zgodnie z dustcoin przy tej koparce 2400kh/s daje nam to 1800 dolcow na miech - such wow, ja chyba zaryzykuje jakos trudno mi uwierzyc zebym w to wtopil.