Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak zagadać do do dziewczyny w robocie?
Robimy na różnych stanowiskach i nawet z widzenia sie nie znamy. Inne zajęcia, inny wymiar godzinowy i także przerwy, tyle co czasami przemknie obok mnie.
Jesteśmy całkowicie dla siebie obcy że prawie nie różnicy się to od podbicia do losowej osoby w parku.
Najgorsze jest to że nie wiem czy to Ukrainka bo jest ich pełno w moim zakładzie. Niebyłym to problem gdyby się dało z większością dogadać ale sam jestem kiepski w relacjach to jeszcze z mieszanymi językami to będzie dopiero beka. Jednakże myślę czy nie podbić że bo to taka typowa szara myszka i wydaje się osobą podobna do mnie co większości roboty robi swoje i do nikogo gęby prawie nie otwiera bez większej potrzeby.
Tylko jaki tekst?
Jaki wykop by polecił tekst na zagadanie i rozpoczęcie rozmowy ?

Tylko bez tych tekstów bo je znam: Też tutaj robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo lubisz chleb ?

#rozowepaski może coś polecą by nie wyjść na debila

#podrywajzwykopem #randki #randkujzwykopem #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #631c8b1d2a8b3eb93a7dceac
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 25
  • Odpowiedz
UrodzajnaBaba: to jest jakieś korpo czy coś? Jak będziecie kiedyś razem w kuchni, to rzuć "cześć, jak leci?" i rób swoje (np. zalewaj kawę czy coś xD), bo to wyjdzie tak naturalnie, jakbyś zagadał z grzeczności. A później jak będziesz ją gdzieś mijać, to mów jej po prostu cześć. To na początek, zobaczysz, czy w ogóle chętnie odpowiada, patrzy na ciebie, uśmiecha się
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: część jestem xyz, o której kończysz i czy dasz się zaprosić na kawke/drinka/spacer. Ewentualnie jakiś komplement że ma piękny uśmiech czy tam nawet że ci się spodobała... Krótka piłeczka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
AnalogowyŚwirus: tak jak wyżej pisał(a) Urodzajna Baba. Złapcie kontakt wzrokowy, mówcie sobie cześć na początek. Większa szansa, że ją wtedy zainteresujesz/zaintrygujesz. Jak od razu ją gdzieś zaprosisz, to moze się speszyć. Daj jej czas (i powód), żeby zaczęła zwracać na ciebie uwagę. Jak jej wpadniesz w oko, to jest szansa, że zbuduje sie między wami fajne napięcie i wtedy zaproszenie jej na randkę będzie miało większą szansę na powodzenie
---

Zaakceptował:
  • Odpowiedz
podejdź powiedz ze Ci się spodobała i czy nie chciała by się bliżej poznać i wyskoczyć na obiad/kolacje/drinka/co tam sobie wymyślisz

część jestem xyz, o której kończysz i czy dasz się zaprosić na kawke/drinka/spacer.


@TrollingMasterNinja: @KladzSie: Wy tak robicie? I wychodzi coś z tego? Bo po pierwsze OP wydaje się zbyt mało pewny siebie na takie teksty, skoro tak rozkminia, a po drugie zaproszenie przez nieznajomego od razu na spotkanie
  • Odpowiedz
OP: @KladzSie: Nie miałbym do tego odwagi. W sumie takie coś wydaje mi się dziwne i dopiero po paru zdaniach może być cos takiego zaproponowała a nie na starcie
@AnonimoweMirkoWyznania: Mam inne przerwy czytaj chłopie

Ogólnie raz się do niej odezwałem "co to za skwaszona mina, zaraz weekend" zaraz przed końcem pracy ale jedyne co otrzymałem to ciche mhm.
I po tej odpowiedzi miałem taki error w mózgu że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania

#anonimowemirkowyznania

Jak zagadać do do dziewczyny w robocie?

Normalne.
Bierzesz kasztana. Jest jesień więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem.
Podchodzisz do dziewczyny, rzucasz po cichu kasztana w jej okolice. Możesz spróbować podejść z kasztanem na bucie i go ciszej upuścić.
Zagadujesz do dziewczyny: Hej! Czy to twój kasztan?
  • Odpowiedz