Wpis z mikrobloga

@Vamyss: Kaczyński to sobie może gadać i myśleć co chce, chodzi o ludzi których ma niżej i których zupełnie nie kontroluje,
w aktualnej sytuacji nawet największy ruski agent musi robić "to co należy", albo nawet i więcej aby nie być spalonym,

poza tym wcale nie trzeba być agentem na całe życie i w każdych okolicznościach, jak się dupa zaczyna palić albo nie idzie zgodnie z planem to się "zrywa umowę"
@Vamyss:
1. Skłócenie z UE i brednie o Polexit (klik).
2. Wtargnięcie do placówki NATO (klik).
3. Mianowanie ministrem obrony gościa z niejasnymi powiązaniami (rosyjskimi).
4. Ten sam gość rozbija wywiad i kontrwywiad. Nawet jeśli zrobił to w celu likwidacji obcych agentów, którymi te służby podobno przesiąkły (wg niego) to jednak można było to zrobić w inny sposób niż nagłe rozwalenie wszystkiego do fundamentów i pozostawienie interesów
@babcia_do_orzechow: Trudno się nie zgodzić z Twoimi argumentami, aczkolwiek ja bym się bardziej doszukiwał tutaj działań opartych na samolubnym napchaniu własnych kieszeni, nepotyzmie i ustawieniu swoich ludzi aniżeli prorosyjskich działań.

Akurat tych pierwszych działań pisowi nie można odmówić
@Vamyss: Jest też problem jakie teczki wyniósł pewien przyszły minister obrony w latach .90 i na kogo można za ich pomocą wpływać. Przecież na niejakiego Rajmunda (byłego AKowca, który po wojnie dostał co nieco od rządu w czasie gdy do jego byłych kolegów strzelano) muszą być jakieś kwity, a wszyscy wiemy czyim synem jest naczelnik państwa. Także podejrzenia o sterowanie PiSem przez Kreml mają solidne podstawy. Chociaż niewykluczone, że to po
byłego AKowca, który po wojnie dostał co nieco od rządu w czasie gdy do jego byłych kolegów strzelano


@babcia_do_orzechow: Naprawdę nie ma nic głupszego od antypisowca
Z frustracji z powodu niskich zarobków i kiepskiego wykształcenia rodzi się fanatyczna nienawiść
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Komorowski
Rozumiem, że w latach 2010-2015 Kreml miał kwity na PO i sterował ją polityką?
Serio, cenzus majątkowy powinien być wprowadzony, by patola nie głosowała ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Fan_Morawieckiego: XD

Naprawdę nie ma nic głupszego od antypisowca<


No przecież są jeszcze pisowcy

Nie wiem do czego pijesz wstawiając ten link. Że ojciec Komorowskiego współpracował? Nawet jeśli tak było, to mi chodzi o wytknięcie hipokryzji ludzi, którzy wszędzie widzą komunistów albo "resortowe dzieci", a sami mają w swoich szeregach Piotrowicza czy Kryże :D No i jednak elektorat twojej partii to jednak dostałby szału i zwarcia styków jakby wypłynęły kwity na
Jakby patola nie głosowała to by was w parlamencie nie było :D


@babcia_do_orzechow: Nie nas, nie jestem w parlamencie. Mi wystarczy by nie głosowała patola zbyt leniwa by zarabiać 20k miesięcznie.

Nie wiem do czego pijesz wstawiając ten link. Że ojciec Komorowskiego współpracował? Nawet jeśli tak było, to mi chodzi o wytknięcie hipokryzji ludzi, którzy wszędzie widzą komunistów albo "resortowe dzieci", a sami mają w swoich szeregach Piotrowicza czy Kryże :D