Wpis z mikrobloga

a są jakieś plusy tych elektrycznych grup?


@tomek_27: Klasyczny jest na linkach więc są zawsze jakieś opory i minimalne niedokładności w precyzji działania napędu czego pozbawione są grupy elektryczne co dla pro peleton ma znaczenie ale dla amatora to gadżet, a patrząc na cenę i korzyści raczej kaprys.
Poza tym, żyjemy w czasach gdzie ludzie kupują samochody po 250KM SUV do każdy po miejsce. Więc jeżeli stać kogoś na coś nowego, ciekawego, bajeranckie to kupuje :) inna bajka ze ceny wszystkiego oszalały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@sudi13: Jak wykopki oceniają? Spędziłem czwartkowy poranek na odświeżaniu strony canyona, w celu dokonania dobrego dealu. Po pojawieniu się oferty na stronie zrobiłem tylko majestatyczne "Ehhhh" Niestety czasy budowania marki mamy za sobą i czas na zyski, czas iść drogą Treka/Speca. Czyli tu zmienimy lepsze na gorsze, a cene zwiększymy. Jak widać nikomu to nie przeszkadza, bo rowery i tak schodzą na pniu.
@4x80: chyba tylko użytkownicy tych grup mówią o nich bezprzewodowe, patrzyłem na stronie shimano i tam nie pada takie stwierdzenie :) tutaj raczej jest kwestia tego co powoduje "ackję przerzutki" a tym wypadku impuls elektryczny a nie mechaniczny