Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@staryhaliny:

Pomijając estetykę, to jednak postać ta ewidentnie jest płci żeńskiej i jest młoda (wchodzi w dorosłość). Zatem obsadzenie tej roli mężczyzną i to starym miałoby kolosalne znaczenie dla fabuły.

No co Ty, przecież mógłby się identyfikować jako młodszy. Poza tym ciekawe, że się odnosisz do estetyki, a już takiego niuansu, że ta właśnie została zmieniona poprzez osadzenia czarnej oraz brzydszej aktorki, nie zauważysz. Grunt to konsekwencja.
No i co to
szpongiel - @staryhaliny: 
Pomijając estetykę, to jednak postać ta ewidentnie jest pł...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@zabolek: ale wszystkim krytykom muszę przyznać rację w jednym:

Czarni narzekają, że biali zawłaszczają ich czarna kulturę, bo np. robią sobie warkoczyki
(Źródło: https://youtu.be/vYXCMka7PqA w okolicy 22 minuty), a jednocześnie sami domagają się zaistnienia czarnoskórych aktorów w rolach, gdzie ewidentnie z konwencji, treści, fabuły wynika, że postać jest biała (albo innej rasy ale po prostu nie jest czarna).

Rozumiem promocję czarnej kultury - to jest ok, mile widziane. Ale zawłaszczanie bialej
@zabolek: @Aguirre_gniew_brzozy: @Gieekaa: o nie, płak płak, wymyślona postać nie ma już takiego koloru skóry jak ja, płak płak xD

prawicowe płatki śniegu xD

gdyby z czarnoskórej postaci zrobili białoskórą to byście jajami klaskali ze szczęścia pewnie xD

polityczna poprawnosc i sztuczna uleglosc wobec mniejszosci to rak naszych czasów


@Aguirre_gniew_brzozy: misiu pysiu, ale to biały człowiek jest aktualnie mniejszością na świecie xD
Nikt się nie czepiał, bo nikt nie znał oryginału. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ZygmnuntIgthorn: Potrzebne źródło, to jedna z bardziej znanych książek S.Kinga. Wiem, że na siłę znależli się ludzie, którzy się czepiali, ale niektóre role zwyczajnie się obroniły, inne mniej. Ogólnie nie byłoby problemu gdyby nie parytety.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szpongiel:

No co Ty, przecież mógłby się identyfikować jako młodszy


Mógłby się nawet identyfikować jako syrena - gówno mnie to obchodzi. Nadal z wyglądu jest 60-letnim facetem.

Poza tym ciekawe, że się odnosisz do estetyki, a już takiego niuansu, że ta właśnie została zmieniona poprzez osadzenia czarnej oraz brzydszej aktorki, nie zauważysz. Grunt to konsekwencja.

A gdzie tu padał zarzut, że ta aktorka jest brzydka? Nie zuawazyłem. Cała dyskusja kręci się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SmakoszKotow: to właśnie lewactwo do wszystkiego się #!$%@?. Płaczą o np. religie w szkołach, wciskanie na siłę papaja, mówiąc, że młodzież przez takie wciskanie robi dokładnie na odwrót. A sami robią to samo i wszędzie wciskają poprawność polityczną, a potem oburzenie, że ludziom się to nie podoba.