Wpis z mikrobloga

BARYLKA22 nie dla Warszawiaków i Bydgoszczków ()

Nie takiego obrotu spraw spodziewałem się po powrocie z urlopu i ponowieniu działań związanych z naszymi terenowymi akcjami. Wczoraj otrzymałem informację o tym, iż w końcu w Warszawie ustalono dla nas wszelkie szczegóły odnośnie naszej obecności na Maratonie Warszawskim. Długie miesiące starań, dziesiątki telefonów, wiadomości, zaangażowanych osób ze strony naszej oraz organizatorów Maratonu Warszawskiego i... dostaję taką lakoniczną odpowiedź z WCKiK. Serce się kraje na myśl ile wysiłku idzie na marne, jak w bardzo złym świetle stawia to naszą akcję. Mimo interwencji w MON nie da się nic z tym zrobić, a wojskowi ponownie zawodzą odwołując drugą już, ustaloną wcześniej, akcję. Nie pozostaje mi nic innego niż załamać ręce, przeprosić i czekać na październik.

Co do Bydgoszczy - tutaj zawiodła organizacja z mojej strony oraz długie oczekiwanie na odpowiedź ze strony organizatorów Wielkiej Wioślarskiej o Puchar Brdy. I mimo, że jeszcze dziś prawdopodobnie udałoby się załatwić wszystko bez podawania czytanej przez Was w tej chwili informacji, to rezygnuję z tego ze względu na to, iż skazani bylibyśmy na niesłownego partnera jakim jest Wojskowe Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Przykro mi niezmiernie, tracimy ogromny potencjał na spotkanie z Wami, tracimy kolejne, potrzebne litry krwi.
#barylka22 #barylkakrwi #krwiodawstwo #warszawa #bydgoszcz #oswiadczenie
BarylkaKrwi - BARYLKA22 nie dla Warszawiaków i Bydgoszczków (╥﹏╥)

Nie takiego obro...

źródło: comment_16627210842kzZbSs4aAGMgJsi7pAnme.jpg

Pobierz
  • 6