Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy ludzie, którzy piszą, że Nawalny to imperialista gorszy od Putina i zaatakowałby jeszcze wiecej krajów w ogóle znaja narracje z programów yt jego i ludzi z jego sztabu.
Przecież tam jest ciągłe jeb*** w imperializm realizowany przez Putina i działania Rosji wobec innych krajów.
Tymczasem ja co jakiś czas widze na wykopie zaplusowane wpisy o tym, że Nawalny to polakożerca zapowiedział ostateczne rozwiazanie w kwestii Polski, krytykował rzekomo Putina, za to że tak mało Ukrainy zaanektował itp.
Gdy pytam takich ludzi o wskazanie linka z dowodem to się tłumaczą, że słyszeli to w radiu, wiec linka nie ma, albo nie mają czasu na szukanie.
Poszukiwałem wypowiedzi Nawalnego o Polsce i znalazłem tylko pozytywne. Skad wiec ta narracja o jego atakach na Polskę? To ludzie zmyślają czy ktoś to wypuscił może jakiś jutuber?

Dziwnym trafem jednym z najbardziej krytykujacych Nawalnego był Sykulski (chociaz jego wypowiedzi nie wymyślał), który broni Rosji Putina jak tylko może.

O ile rozumiem obawy, że Nawalny mógłby unowoczesnic i wzmocnic gospodarke a potem wróciłby zamordysta to kompletnie nie łykam narracji, że Nawalny jest bardziej zachłanny na cudze terytoria jak Putin i już Putin lepszy.

#rosja #ukraina #nawalny
szurszur - Zastanawiam się czy ludzie, którzy piszą, że Nawalny to imperialista gorsz...

źródło: comment_166271271966B7qBAyBHHKj8EBQCj7Hj.jpg

Pobierz
  • 50
@crash210 dokładnie, trzymają go pewnie w luksusach i sprzedają bajeczkę jak ma ciężko, poza tym spwcjalnie go otruli jako bajkę dla ludu, gdyby chcieli go zabić to już dawno by nie żył.
Teatr dla gojów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio lepszy skompromitowany Putler niż fajny "zachodny i demokratyczny" Nawalny.


@crash210: z naszego punktu widzenia jeszcze przez rok. Silowniki muszą mieć odwody na wypadek potrzeby wymiany .

@bombastick: Kurde, nie znajde. w jakimś komentarzu gdzies pewnie o tym legendyzowaniu czytałem.
Teatr dla gojów. ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Filjan: tylko ze rosja to tak troszke jest teatr dla gojów. wewnatrz i na zewnatrz też tam jest gra pozorów.
Car jest wielki i dobroduszny dla ruskich, a dla europy i zachodu ze rosja jest potezna i ma silna armie a to ze to wszystko byl tylko teatr dowodzi obecnie sytuacja na froncie ukrainskim. zwyczajnie udawali .

Tam widza co
@trzydrzwiowypentaptyk: Owszem łaził kilkanscie lat temu aby się wybić. Można jeszcze przywołac jakis jego wpis z forum sprzed kilkunastu lat.
U nas politycy chodzacy na MN sa automatycznie narodowcami? Nawet Giertycha już sie za takiego nie uważa mimo tylku lat działalnosci. A Nawalny zmienił pozycję jeszcze bardziej niż Giertych.
A konkretnie o co chodzi?


@szurszur: O to że imperializm nie musi polegać na ekspansji terytorialnej, nowa Rosja ze swoim potencjałem surowcowym i militarnym będzie państwem postrzeganym przez zachód jako istotniejsza od państ Europy środkowo-wschodniej w konsekwencji ich ingeresy zostaną poświęcone. Dwie ostatnie dekady tego przykładem - musiało dojść do pełnoskalowej inwazji żeby projekt jak NS2 został zawieszony, a jeszcze w 2021 USA dały pełny greenlight na transformację energetyczną Ukrainy pod