Wpis z mikrobloga

@Pachlak: placisz cale zycie wysokie podatki tylko po to zeby panstwo ogarnelo proste, ale bardzo wazne rzeczy jak dostawy strategicznych surowcow. nie udaje im sie to i kaza ci placic jeszcze wiecej a jak nie masz to do wiezienia XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Pachlak: pamiętam jak byłem we Włoszech w lutym i jak babce z airbnb powiedziałem że zimno w pokoju i czy mogłaby podkręcić ogrzewanie to już wtedy powiedziała że ok tylko bym nikomu nie mówił bo może mieć problemy bo do 20 stopni może ustawić
  • Odpowiedz
@straz_konsumencka jak ty żyjesz, ja nawet jak na zewnątrz jest około 8-10 stopni otwieram okno do spania, ostatnio spałem przy 5. Spalo się super tylko wyjść spod kołdry do pracy to już większe wyzwanie :D
  • Odpowiedz
hyba stare budownictwo bez liczników, bo inaczej byś miał kilka tysięcy dopłaty za ogrzewanie co sezon


@elf_pszeniczny: nowe budownictwo (~2009) ogrzewanie włączone na 4/5 cały rok (za dnia termostat na 3/5), opłaty raczej normalne. Latem ogrzewanie nie pracuje bo jest adaptacyjne i spółdzielnia wyłącza.

ale ja poprostu jestem ciepłolubny i lubię kraje tropikalne
  • Odpowiedz
@Antyradek: To załatw sobie samodzielnie opał. Bo w Polsce to wszyscy wieszają psy na państwie za brak opału.

@JaTuTylkoOgladamObrazki: rozumiem, że jesteś samowystarczalny energetycznie i w żaden sposób nie polegasz na państwu w kontekście dostarczenia energii niezbędnej do ogrzania mieszkania?

A poza tym piechociński zapomniał dopisać że chodzi o zarządców budynków publicznych.

https://www.politico.eu/article/operation-thermostat-italy-turns-down-air-conditioning-in-bid-to-reduce-dependence-on-russian-gas/
  • Odpowiedz
Zajebiste państwo, co się #!$%@? jaką temperaturę mam u siebie w domu.


@Antyradek: zajebiste państwo, co się nie #!$%@? ile wody zużywam w swoim domu - nie pomyślał żaden Kalifornijczyk. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz