Wpis z mikrobloga

@Pachlak: W PL nie będzie takich obostrzeń (i prawidłowo), szybciej będzie brak prądu. Tym bardziej, że ogrzewanie za pomocą prądu jest teraz najtańszym źródłem ciepła.

Cytując #!$%@?ętych covidowców: "Chcesz mieć drugie Bergamo". W PL początkowo będzie super, prąd cały czas gaz również. Od stycznia zacznie się maraton #!$%@?, bo rządzący mówią tylko o końcu roku xd. W styczniu już są nowe zapasy (chyba nie wiedzą, że to tak nie działa).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Pachlak: my wiemy lepiej jaka jest temperatura dla Ciebie komfortowa niewolniku.

@JaTuTylkoOgladamObrazki: dokładnie to.

Jeszcze o jednym państwie wczoraj czytałem, bodaj Belgii albo którymś skandynawskim.
Tylko tam nie było jeszcze o karach ale, że budynki administracji/urzędy, będą grzane tylko do max 18°C

Widać ogółem, że się rozkręca to jak z kowidem - globalnie, kolejny absurd do gnębienia zwyklaków - przyklepany gdzieś na zlocie WEF w Davos czy innym
@Sirion

@Pachlak: To nie fejk? A jak komuś się urodziło dziecko? Przecież niemowlak to i z 25 potrzebuje


No tak, ale można też go ubrać a nie trzymać w samej pieluszce :)
@Gamila_Ossadellud: @szasznik: @mechanior: U nas po urodzeniu było ok 23 przez jakieś dwa tygodnie i młodemu było czasem zimno. U znajomych zdecydowanie ciepłej więc myślałem że takie wyższe temperatury są ok. Oh well człowiek się uczy cały czas.


@Sirion: Przegrzewanie dziecka jest jednym z czynników zwiększających prawdopodobieństwo wystąpienia SIDS(Sudden Infant Death Syndrome) czyli tzw. Nagłej śmierci łóżeczkowej.
Pobierz szasznik - > @Gamila_Ossadellud: @szasznik: @mechanior: U nas po urodzeniu było ok 23...
źródło: comment_1662727513gFQ8Eh0IW4zEbZfMr8nW06.jpg