Wpis z mikrobloga

  • 0
Za mniej niż 20°C to więzienie z automatu. Śmieszki śmieszkami, na szczęście mamy demokrację, jeśli jakiemuś rządowi zacznie się chcieć tak autorytarnych rządów to szybko wyborcy sprowadzą do parteru. W Polsce nie do pomyślenia, Włochy to już kompletne xD cieplolubny kraj, za takie coś to wynieśliby na taczkach nierobów po godzinie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pachlak: Zajebiste państwo, co się #!$%@? jaką temperaturę mam u siebie w domu.

@Antyradek: państwo się #!$%@? w tyle aspektów twojego życia, że temperatura w domu to nic lol
  • Odpowiedz
@Pachlak: we Włoszech rzadko są mrozy poza wysokimi górami i sezon grzewczy to pikuś. W Szwajcarii już bywają bo cały kraj leży w #!$%@? wysoko nad poziomem morza.

jakby tak chcieli w PL zrobić to jak to niby będą egzekwować? W bloku daleko od skrajnych ścian miałem 20*C nawet z kaloryferem na jedynkę, co mam otworzyć okno żeby se schłodzić bo 'za dużo'? xDDD za to teraz w domku jednorodzinnym
  • Odpowiedz
jakby tak chcieli w PL zrobić to jak to niby będą egzekwować


@Antorus: Biorąc pod uwagę, że chodzi o budynki publiczne to czemu polska miała by mieć z tym problem?
  • Odpowiedz