Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@bloomber: bo McDonald's wie, że dla Polaka to prestiż i jedzenie premium i Polak choćby miał w domu jeść najtańsze parówki, to w weekend się maka musi jechać.

Oczywiście przesadzam, badają gdzie jest granica bólu Polaków, u mnie była jak zniknęły kupony na bigmaca colę i frytki za 12zł. Ale rezygnacja to była bardzo dobra decyzja, po co jeść to kaloryczne dziadostwo
@bloomber: tak wyhodowali sobie pokolenie Polaków dla których Macdonalds jest marką premium. Zabranie tam dziecka powinno być powodem do wstydu, bo w "normalnych" krajach oznacza to, że słabo u ciebie z pieniędzmi (najtańsze jedzenie na mieście)i pojęciem o żywieniu dziecka, w Polsce pokolenie 30-40 latkow "chwali się", że wzięli w niedzielę dzieciaki na Maca, bo dla nas jest tam stosunkowo drogo xd
@bloomber: tak wyhodowali sobie pokolenie Polaków dla których Macdonalds jest marką premium. Zabranie tam dziecka powinno być powodem do wstydu, bo w "normalnych" krajach oznacza to, że słabo u ciebie z pieniędzmi (najtańsze jedzenie na mieście)i pojęciem o żywieniu dziecka, w Polsce pokolenie 30-40 latkow "chwali się", że wzięli w niedzielę dzieciaki na Maca, bo dla nas jest tam stosunkowo drogo xd


@T1001: Ile znasz tych chwalących się osób 30-40?
@kaaban: na szczęście coraz mniej ale jeszcze kilka lat temu byłoby to kilka osób i kto zmądrzał już tak nie czyni. Sam tam bywałem dość często do jeszcze z rok temu, już tam nie jadam, i przerażały mnie te mamusie i tatusiowie wpychajacy fryteczki w dzieciaka 7 lat, który cieszy się z lipnej zabawki a ten pokarm ma w dupie.
Żywiłem się też tymi scierwami w Holandii i co mnie tam
@muak47: pewnie, że pójdzie ale jest ich jakby mniej, co stwierdzam doświadczalnie, i w takiej Holandii czy Szwajcarii wręcz może być to "obciach", u nas powoli do tego docieramy, wizyta w Macdonalds to pójście na łatwiznę i zaserwowanie dzieciakowi chemicznej papki za grosze. Czaisz? Przeciętnie sytuwanii wyksztalceni Europejczycymaja to za sobą, my, śmiem twierdzić, nie.