Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException @bloomber: A truskawki za 154 zł za kg xD Nigdy nie widziałem takich cen, to jakieś zupełnie poza sezonem, w sezonie były do dostania za 2-3 dolary za 250g. Czyli 12$ za kilogram, a minimalna to 20$. Ogólnie ciekawe się ogląda ten syndrom wyparcia u niektórych Mirków ( ͡º ͜ʖ͡º)
@yeloneck: Ty jesteś upośledzony skoro pałujesz wiplera do tego, że ludzi z jednego z najbogatszych krajów stać na więcej niż Polaków xD Gratuluję niezwykłej dedukcji, pewnie musiałeś użyć wszystkich swoich 5 szarych komórek by tak genialne wnioski wyciągnąć xDD Po prostu zamknij już mordę bo jak widzisz nie masz do powiedzenia nic mądrego ani odkrywczego xD
@LazyInitializationException: no jak widać raczej ty nie masz, a zesrałeś się na grubo. Do tego masz braki podstawowej wiedzy i nie masz pojęcia czym jest siła nabywcza waluty, dlatego też zesrałeś się o truskawki po 150 zł, po czym stwierdzasz, że ludzi tam stać na więcej, niż Polaków. Nie dość, że jesteś ignorantem to jeszcze do tego jesteś amebą umysłową, która nie ma nic ciekawego do powiedzenia, poza atakowaniem wszystkiego i
Do tego masz braki podstawowej wiedzy i nie masz pojęcia czym jest siła nabywcza waluty


@yeloneck: Ale ja wiem czym jest siła nabywcza więc daruj sobie te insynuacje. Jedynie potwierdzasz moje zdanie, że nie masz nic odkrywczego do powiedzenia xD

dlatego też zesrałeś się o truskawki po 150 zł


Wstawienie obrazka to zesranie się? A to nowość. Teraz to jednak jesteś odkrywczy, ale nadal nie ma w tym nic mądrego, więc
W takich krajach jak Japonia czy Korea nikt nie chodzi do zachodnich fastfoodow bo lokalne sieciówki może i są droższe,ale za to jaka jakość i smak.


@GugliPL: "W takich krajach jak Japonia czy Korea nikt nie chodzi do zachodnich fastfoodow bo lokalne sieciówki może i są droższe,ale za to jaka jakość i smak." - kiedy bys nie poszedl do maka w Tokio sa kolejki lub przynajmniej ktos je lub czeka na