Wpis z mikrobloga

@Warcomx: To nie jest avg w Japonii na normalnym stanowisku człowieku. Chyba, że niewolniczo liczą to w tym ile na godzinę dostają i liczą, że minimalnie w dniu te 16 godzin pracują. Anime nieźle ludziom ryje banie, że ktoś tutaj piszę o tym, że zarobki 2-4 razy większe, albo w ogóle kosmos w porównaniu do tego co my mamy xDDD
@pozdroxxx666 o, tak, i to nawet w żabce jest droga. Szybkie przykłady, w Australii w której też pomieszkiwałem - w sklepach typu żabka kawa była za dolara - 3zl. W kawiarniach ok. 8-11zl. A tam minimalna to 50-60zl.
W Japonii kawa w 7eleven to 150 yenów (5zl).
Niestety wszędzie nas Polaków się we własnym kraju rucha.

Ale oczywiście można zawsze równać w dół jak
@p4damczyk. Tak, większość świata ma gorzej. Ale
@bloomber: Porównujmy się nie tylko do krajów lepiej rozwiniętych, ale także do tych gorzej, bo inaczej cały czas będziesz narzekał jak to jest źle. Co nie oznacza, że nie powinniśmy próbować poprawiać swojej pozycji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan: w międzyczasie zacząłem mocno dbać o zdrowie, unikam w miarę możliwości cukru i białego pieczywa. Tak to duże wyrzeczenia, ale jeśli pozwoli mi to dłużej cieszyć się zdrowiem, to mogę to poświęcić. Póki co zauważyłem, że lepiej sypiam